Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 2. 10. 2018
Líbí se mi

Říjen v růžové: Měsíc, který je na celém světě měsícem boje proti rakovině prsu a podpory nemocných žen

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 2. 10. 2018
Líbí se mi
Říjen v růžové: Měsíc, který je na celém světě měsícem boje proti rakovině prsu a podpory nemocných žen

Říjen v růžové: Měsíc, který je na celém světě měsícem boje proti rakovině prsu a podpory nemocných žen


Myšlenka, jehož symbolem je růžová stužka, proto také PINK OCTOBER, vznikla v roce 1985 v USA.

Na zviditelnění tématu a důležitosti prevence spolupracují pacientské organizace, nadace, zdravotnická zařízení, veřejné i komerční subjekty.  Spolu se svými partnery nabízí Mamma HELP ženám již po osmé řadu možností, jak se v říjnu aktivně zapojit.

 

Jako každý rok najdete osvětu v obchodních centrech Tesco, nově se zapojí skupina Medicon ve své kampani Zastavte se, kde nabízí řadu preventivních vyšetření. 

I letos se můžete inspirovat říjnovým číslem časopisu Moje psychologie či podpořit Pinktober koupí vybraných výrobků od partnerů jako je Kusmi tea, Bellinda, Timo či řetězec Camaïe, který nabízí krásná designová trička, jejichž koupí také podpoříte provoz Mamma HELP center.

A konečně, Mamma HELP a Žatecký pivovar přinesli oficiálně na trh novinku – nealkoholické pivo pro onkologické pacientky MAMMA BEER, které koupíte v lékárnách Medicon a Magistra.

ŽENY s.r.o. se rozhodly aktivně zapojit a podpořit kampaň zajímavými rozhovory a články. Pomozte i vy!

Podívejte se na nové animované video naleznete na tomto odkazu.

Více informací najdete na:

www.mammahelp.cz

www.udelejuzel.cz

www.rijenvruzove.cz

www.facebook.com/mammahelp

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Rosemary Michael 8. 1. 2019

I am Serena Morgan From the United States. I was disgnosed of Breast cancer in 2012, and i have not been having things easy because of the severe pain.Hence, I was operated in Texas September 2012 and i thought all will be well afterwards. The pain still persisted, even when i was told by my doctor that the operation was successful. I was placed on several drugs and ran several test. Then, my doctor told me that he has something to tell me. He came down to my place and told me about the Tetrahydrocannabinol(THC) remedy for treatment of cancer and other related diseases. I was shocked at first ,because the source of this remedy is from cannabis leaves. But i was not bothered, because anything that will restore me was m most priority. So i agreed to use this remedy. But he further gave me details of who i will contact for this, and that happens to be Dr. Ahmed Mustafa who resides in Dubia. After making contact with Dr. Ahmed mustafa, he sent me his products with the instructions on how to use it. I spent 3-4 months using it and from the 2nd month of usage i was already feeling better, but i was told to continue using it until i finish the required quantity assigned for the treatment. Now am feeling better and i move fast and smartly, the pain is gone, all thanks to Dr. Ahmed and above all to God Almighty for using Dr Ahmed. Contact Dr. Ahmed Mustafa on cureforcancerinitiative@gmail.com, and turn your situation around.

Odpovědět
sipeji
sipeji 19. 10. 2018

skvělá akce

Odpovědět
Amanda
Amanda 10. 10. 2018

Bude plavani, plaveme prsa

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 8. 10. 2018

O Pinktoberu slyším poprvé. Já znám pouze Inktober

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 5. 10. 2018

prima akce

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 360
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.