Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ali|ŽENA s.r.o.
Ali|ŽENA s.r.o.
Vloženo 29. 5. 2018
Líbí se mi

Každá žena se chce cítit jako v bavlnce při odličování i při menstruaci. Zvolte bio bavlnu a pomůžete chránit životní prostředí

Ali|ŽENA s.r.o.
Ali|ŽENA s.r.o.
Vloženo 29. 5. 2018
Líbí se mi
Každá žena se chce cítit jako v bavlnce při odličování i při menstruaci. Zvolte bio bavlnu a pomůžete chránit životní prostředí

Každá žena se chce cítit jako v bavlnce při odličování i při menstruaci. Zvolte bio bavlnu a pomůžete chránit životní prostředí

Bavlna je hebká, jemná, měkká a nasákne tekutiny do mnohonásobku své váhy. Je dokonale prodyšná. Ekologický způsob pěstování bio bavlny je mnohem šetrnější k životnímu prostředí, zátěž toxickými chemickými látkami je oproti té konvenčně produkované až o 90 % menší.

Představujeme vám první ženské i dětské intimní hygienické produkty italské firmy Organyc.

Citlivá pokožka si říká o citlivou péči. Výrobky Organyc  ze 100% bavlny pečují o pokožku s citlivostí sobě vlastní. Jsou jemné, bez obsahu plastů a syntetických látek, bez bělení chlorem a dovolí pokožce přirozeně dýchat. Procházejí přísnými klinickými i dermatologickými testy.

Zabývali jste se někdy otázkou, z čeho se skládají běžné menstruační vložky? Vrchní vrstva, která je v přímém kontaktu s tělem, je obvykle vyrobena z viskózy nebo polypropylenu. Uvnitř můžeme nalézt absorpční pudry měnící tekutinu na gel nebo celulózu. Pro větší bezpečí je spodní vrstva z nepropustného plastu. A právě díky igelitu a polypropylenu nemůže pokožka dýchat, zvyšuje se vlhkost a 5–10x podpoří možnost množení bakterií. Další zdravotní problém představuje chlór, kterým jsou konvenční vložky i tampóny běleny.

Gynekolog a porodník MUDr. Daniel Struppl, PhD. říká:„ Dané materiály zvyšují užitnou a vizuální stránku, ale zároveň mohou mít negativní dopad na komfort uživatelek. O problémech, které mohou způsobit syntetické a neprodyšné materiály není potřeba hovořit. Některé chemické látky používané při výrobě a bělení standardních vložek nebo tamponů mohou u vnímavých osob působit dráždivě, vysušovat i působit lokálně poruchy imunity.

Řešením jsou hygienické pomůcky z bio bavlny!

Produkty Organyc jsou vysoce prodyšné, plně přizpůsobivé a kompatibilní s pH pokožky. Bio bavlna přirozeně saje, je jemná, měkká a nedráždí, a to spolu s pocitem spolehlivosti, čistoty a svěžesti patří mezi vlastnosti, které uživatelky vysoce oceňují. Bio hygienické potřeby z 100% bavlny jsou doporučeny ženám, které řeší problém s podrážděním pleti, se svěděním pokožky, s nevhodným bakteriálním prostředím nebo dokonce vaginálními mykózami.

Ženy, které chtějí těmto problémům předcházet, volí Organyc.

Při studiích a přísných testech až 91 % respondentek potvrdilo úplné nebo výrazné zlepšení svědění a 90 % úplné utišení nebo výrazné zlepšení podráždění pokožky při používání produktů z bio bavlny během tří měsíců.

ORGANYC nabízí kompletní hygienickou řadu, poskytuje potřebnou péči i pro nejcitlivější pokožku. Vše je vyrobeno ze 100% bio bavlny a dalších ingrediencí, které pomáhají předcházet a zklidňovat podráždění pokožky. Biologická bavlna je použitá vně jako přijímací filtrační vrstva i uvnitř jako sací složka. 

Hygienické pomůcky ORGANYC jsou zcela bez obsahu plastů a syntetických látek, nejsou běleny chlórem a dovolí pokožce přirozeně dýchat. Všechny výrobky i jejich obaly jsou 100% rozložitelné a kompostovatelné, jsou tedy zdravější nejen pro vás, ale i pro životní prostředí. Dobrý důvod, proč si vybrat bio hygienu.

Hygienické pomůcky ORGANYC zakoupíte například v on-line síti lékáren Dr. Max, lekarna.cz nebo ve specializovaných prodejnách Country Life, econea a rohlik.cz.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tenderka
Tenderka 31. 5. 2018

super

Odpovědět
avatar
Zdeňa Slimáčková 30. 5. 2018

Zajímavé, ráda vyzkouším

Odpovědět
sipeji
sipeji 30. 5. 2018

jistě stojí za vyzkoušení

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 563
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.