Dáváme ženám prostor, příležitosti a práci. Již 5 let!
Každá žena se chce cítit jako v bavlnce při odličování i při menstruaci. Zvolte bio bavlnu a pomůžete chránit životní prostředí
vložila 29.5.2018

Každá žena se chce cítit jako v bavlnce při odličování i při menstruaci. Zvolte bio bavlnu a pomůžete chránit životní prostředí

Bavlna je hebká, jemná, měkká a nasákne tekutiny do mnohonásobku své váhy. Je dokonale prodyšná. Ekologický způsob pěstování bio bavlny je mnohem šetrnější k životnímu prostředí, zátěž toxickými chemickými látkami je oproti té konvenčně produkované až o 90 % menší.

Představujeme vám první ženské i dětské intimní hygienické produkty italské firmy Organyc.

Citlivá pokožka si říká o citlivou péči. Výrobky Organyc  ze 100% bavlny pečují o pokožku s citlivostí sobě vlastní. Jsou jemné, bez obsahu plastů a syntetických látek, bez bělení chlorem a dovolí pokožce přirozeně dýchat. Procházejí přísnými klinickými i dermatologickými testy.

Zabývali jste se někdy otázkou, z čeho se skládají běžné menstruační vložky? Vrchní vrstva, která je v přímém kontaktu s tělem, je obvykle vyrobena z viskózy nebo polypropylenu. Uvnitř můžeme nalézt absorpční pudry měnící tekutinu na gel nebo celulózu. Pro větší bezpečí je spodní vrstva z nepropustného plastu. A právě díky igelitu a polypropylenu nemůže pokožka dýchat, zvyšuje se vlhkost a 5–10x podpoří možnost množení bakterií. Další zdravotní problém představuje chlór, kterým jsou konvenční vložky i tampóny běleny.

Gynekolog a porodník MUDr. Daniel Struppl, PhD. říká:„ Dané materiály zvyšují užitnou a vizuální stránku, ale zároveň mohou mít negativní dopad na komfort uživatelek. O problémech, které mohou způsobit syntetické a neprodyšné materiály není potřeba hovořit. Některé chemické látky používané při výrobě a bělení standardních vložek nebo tamponů mohou u vnímavých osob působit dráždivě, vysušovat i působit lokálně poruchy imunity.

Řešením jsou hygienické pomůcky z bio bavlny!

Produkty Organyc jsou vysoce prodyšné, plně přizpůsobivé a kompatibilní s pH pokožky. Bio bavlna přirozeně saje, je jemná, měkká a nedráždí, a to spolu s pocitem spolehlivosti, čistoty a svěžesti patří mezi vlastnosti, které uživatelky vysoce oceňují. Bio hygienické potřeby z 100% bavlny jsou doporučeny ženám, které řeší problém s podrážděním pleti, se svěděním pokožky, s nevhodným bakteriálním prostředím nebo dokonce vaginálními mykózami.

Ženy, které chtějí těmto problémům předcházet, volí Organyc.

Při studiích a přísných testech až 91 % respondentek potvrdilo úplné nebo výrazné zlepšení svědění a 90 % úplné utišení nebo výrazné zlepšení podráždění pokožky při používání produktů z bio bavlny během tří měsíců.

ORGANYC nabízí kompletní hygienickou řadu, poskytuje potřebnou péči i pro nejcitlivější pokožku. Vše je vyrobeno ze 100% bio bavlny a dalších ingrediencí, které pomáhají předcházet a zklidňovat podráždění pokožky. Biologická bavlna je použitá vně jako přijímací filtrační vrstva i uvnitř jako sací složka. 

Hygienické pomůcky ORGANYC jsou zcela bez obsahu plastů a syntetických látek, nejsou běleny chlórem a dovolí pokožce přirozeně dýchat. Všechny výrobky i jejich obaly jsou 100% rozložitelné a kompostovatelné, jsou tedy zdravější nejen pro vás, ale i pro životní prostředí. Dobrý důvod, proč si vybrat bio hygienu.

Hygienické pomůcky ORGANYC zakoupíte například v on-line síti lékáren Dr. Max, lekarna.cz nebo ve specializovaných prodejnách Country Life, econea a rohlik.cz.

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (3)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
31.5.2018
super
Zajímavé, ráda vyzkouším
30.5.2018
jistě stojí za vyzkoušení
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (3)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
31.5.2018
super
Zajímavé, ráda vyzkouším
30.5.2018
jistě stojí za vyzkoušení