Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 22. 5. 2018
Líbí se mi

Náš tým ŽENY s.r.o. aneb kdo a proč u nás pracuje?

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 22. 5. 2018
Líbí se mi
Náš tým ŽENY s.r.o. aneb kdo a proč u nás pracuje?

Náš tým ŽENY s.r.o. aneb kdo a proč u nás pracuje?

Eva - první ŽENA s.r.o.

Jsem životní optimistka, která v každé překážce vidí příležitost. Mé okolí trpí oblíbenými hláškami – to dám, rychle, rychle a kdy už to bude? Miluji jaro, dlouhé barevné šaty a všechny, kteří se umí od srdce zasmát.

Eva je ta, bez které by ŽENY s.r.o. nebyly. V roce 2013 to celé začalo díky její superschopnosti propojovat ženy a velkému srdci lidem pomáhat. Dnes vede náš tým, spoluzaložila i magazín Podnikavá žena. Na ČT moderovala pořad pro ženy Všechno, co mám ráda a nyní už chystá další projekt, o kterém se brzy dozvíte více

Kontakt: eva@zenysro.cz

 

 

Redakce to jste vy a hned několik žen z našeho týmu 


Příspěvky k nám vkládáte vy a my jenom občas upravíme a ty nejlepší příspěvky umístíme na přední příčky. V případě dotazů stačí napsat na redakce@zenysro.cz 

 

Lucie J. - šéfredaktorka

Vždy jsem byla člověk, který věří, že když si něco budete opravdu hodně přát, tak se to vyplní. Mám ráda výzvy, ráda se posouvám dál, objevuju, zkouším a učím se. Více jak 15 let jsem pracovala pod vedením Barbary Nesvadbové v magazínu Harper's Bazaar a postupně přešla z tištěných médií do online světa. Poslední dva roky jsem strávila v magazínu ELLE na pozici Digital Director. Jsem podnikatelka, blogerka, influencerka. Ale hlavně jsem maminka! Krásného malého chlapečka, který mě každý den dělá tou nejšťastnější ženou na světě!

Lucie je velký profík a má pod palcem celou naší redakci. Píše pro vás články o všem, "po čem ženy touží"

Kontakt: lucie.janotova@zenysro.cz 

 

Reklama 

 Potřebujete, aby se zákaznice dozvěděly o vašich produktech, v čem jsou unikátní? Potřebujete, aby se zákaznice o vašich produktech bavily a sdílely zkušenosti?

Oslovte nás  

Jana V.

Networking, kontakt s lidmi/klienty, telefonáty, schůzky, hledání nových příležitostí a potenciálu – to je můj životní styl a práce zároveň... vedle toho jsem ovšem i poměrně klidná maminka 6 letých dvojčátek, které mě nabíjejí zase jinak.

Jana je prototyp ideálního obchodníka - svou práci miluje, s elegancí, grácií a díky vlastnímu přesvědčení o našem produktu si získá i vás.

Kontakt: jana.velinska@zenysro.cz mobil 739 097 523

 

 Testovačky Pája & Ája

Pája Ž.

Jsem extrovert, mám kolem sebe ráda lidi, hudbu, zábavu a vír velkoměsta. Jsem hodně vybíravá v jídle a mojí neřestí je všechno sladké. A nakupování... nakupování oblečení, bot, jídla a hlavně nepotřebných věcí. Haha.

Pája je guru celého testování - vybírá pro vás žhavé novinky k odzkoušení, nastavuje soutěže a komunikuje s klienty ohledně podkladů. A k tomu je to naše IT holka.

Kontakt: pavlina.zabkova@zenysro.cz

Alice K. (na mateřské "dovolené")

Miluji asijskou kuchyni a dobré víno. Nejraději relaxuji na hodině jógy, kde nabírám energii na další dny.

V ŽENÁCH s.r.o. se Ali vzorně stará o předávání podkladů od klientů do redakce, o testování a soutěže.

Kontakt: alice.kapounova@zenysro.cz
 

Finance

Jana P.

Money, money, money zeptejte se Jany, všechno vám to správně spočítám!  

Jana má u nás na starost peníze, faktury a taky VŽDYCKY ví, kde co je!

Kontakt: info@zenysro.cz 

Recepce

Bára Č.

Jsem ukecaná, přátelská a rozlítaná holka, jejíž největší parťačkou je má 5 letá Ema, ráda poznávám, bavím se, cestuji, vymýšlím, přemýšlím, uklízím, směju se, povídám, poslouchám, maluju a miluju a někdy třeba i čaruju, zkrátka se nenudím!

Barča má u nás na starost chod celé recepce, zajišťuje občerstvení, vydává testování a hlavně se neustále krásně usmívá. 

Kontakt: Barbora.Cadova@zenysro.cz 224 815 817​

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
boxAS
boxAS 12. 11. 2020

Pro začátek mi ale poraďte. Jak a kde se takové důchodkyně jako já "scházejí" na těchto stránkách ve svém blogu? A jsou tu vůbec takové? A mají svůj blog? Nebo i zde platí moje heslo Kdo, když ne já, kdy, když ne teď?

Odpovědět
boxAS
boxAS 12. 11. 2020

Jsem tu nová, teprve dnes jsem si vás "našla" a upřímně řečeno, ani nevím, jestli mezi vás patřím. Jsem čerstvá důchodkyně, vy samé mladé ženské na nebo po mateřské... Co já můžu nabídnout? V moderních technologiích se moc nevyznám, slouží mi jen uživatelsky, abych nebyla úplně mimo, teambuilding je pro mě pojem z jiné dimenze a money dostávám pravidelně na účet os správy sociálního zabezpečení. Tak co se mnou? Odepsat a do starýho železa? Nebo že by někdy a někde byly zúročeny moje letité zkušenosti a že bych mohla být trochu užitečná i já?

Odpovědět
boxAS
boxAS 12. 11. 2020

Dobrý den, ráda vás poznávám!

Odpovědět
DzAnna
DzAnna 1. 10. 2020

Jé, krasavice, jak ráda bych se přidala. Nemám práci. Hledám tipy. Jsem radostná a schopná žena.

Odpovědět
JanouskovaB27
JanouskovaB27 26. 8. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 295
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.