Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 22. 5. 2018
Líbí se mi

Náš tým ŽENY s.r.o. aneb kdo a proč u nás pracuje?

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 22. 5. 2018
Líbí se mi
Náš tým ŽENY s.r.o. aneb kdo a proč u nás pracuje?

Náš tým ŽENY s.r.o. aneb kdo a proč u nás pracuje?

Eva - první ŽENA s.r.o.

Jsem životní optimistka, která v každé překážce vidí příležitost. Mé okolí trpí oblíbenými hláškami – to dám, rychle, rychle a kdy už to bude? Miluji jaro, dlouhé barevné šaty a všechny, kteří se umí od srdce zasmát.

Eva je ta, bez které by ŽENY s.r.o. nebyly. V roce 2013 to celé začalo díky její superschopnosti propojovat ženy a velkému srdci lidem pomáhat. Dnes vede náš tým, spoluzaložila i magazín Podnikavá žena. Na ČT moderovala pořad pro ženy Všechno, co mám ráda a nyní už chystá další projekt, o kterém se brzy dozvíte více

Kontakt: eva@zenysro.cz

 

 

Redakce


Příspěvky k nám vkládáte vy a my jenom občas upravíme a ty nejlepší příspěvky umístíme na přední příčky. V případě dotazů stačí napsat na redakce@zenysro.cz 

Lucie J. - šéfredaktorka

Vždy jsem byla člověk, který věří, že když si něco budete opravdu hodně přát, tak se to vyplní. Mám ráda výzvy, ráda se posouvám dál, objevuju, zkouším a učím se. Více jak 15 let jsem pracovala pod vedením Barbary Nesvadbové v magazínu Harper's Bazaar a postupně přešla z tištěných médií do online světa. Poslední dva roky jsem strávila v magazínu ELLE na pozici Digital Director. Jsem podnikatelka, blogerka, influencerka. Ale hlavně jsem maminka! Krásného malého chlapečka, který mě každý den dělá tou nejšťastnější ženou na světě!

Lucie je velký profík a má pod palcem celou naší redakci. Píše pro vás články o všem, "po čem ženy touží"

Kontakt: lucie.janotova@zenysro.cz 

 

COO

Michaela D.

Za velkou životní průpravu považuje sport, který doplnila studiem sportovního managementu na TU v Liberci. Také proto přirozeně hledá cesty k dosažení cíle a vytváří spolupráci ve stylu win-win.

Kontakt: michaela.dvorakova@zenysro.cz mobil: 736 762 940

 

Obchod

 Potřebujete, aby se zákaznice dozvěděly o vašich produktech, v čem jsou unikátní? Potřebujete, aby se zákaznice o vašich produktech bavily a sdílely zkušenosti? Chcete se stát součástí MARKETU ŽENY s.r.o.?

Oslovte nás  

Lukáš S.

Je univerzální člen týmu, který pečuje o síť Ambasadorek, náš obchod i Evu. Jeho doménou je práce s lidmi, navazování  a udržování dobrých vztahů. Největší radostí a umem je mu vztahové koučování, které ho pohltilo a u nás jej šikovně využívá v mnoha oblastech.

Kontakt: lukas.sodomka@zenysro.cz mobil: 724 737 200 

 

Helena P. 

Vodami marketingu a komunikace pluje již téměř 25 let. Cenné zkušenosti nasbírala ve fullservisovách agenturách, kde se podílela na přípravě kampaní pro mnohé české lovebrandy i globální značky. Marketingovou komunikaci také vystudovala na VŠFS a stála i u zrodu projektu ŽENY s.r.o. Je tu pro vás, abyste společně zrealizovali další úspěšné projekty s naší komunitou a navázali tak se svými potenciálními zákaznicemi nové, dlouhodobé a především smysluplné vztahy.

Kontakt: helena.plivova@zenysro.cz mobil: 724 007 110

 

Irena H.

V rámci ŽEN s.r.o. působí již od samého začátku. Dnes se stará s úsměvem o portfolio produktů a dodavatelů v rámci MARKETU ŽENY s.r.o. a snaží se zlepšovat procesy v rámci dodavatelského řetězce. Své předchozí zkušenosti z marketingu využívá, aby klientům pomohla aktivně pracovat s potenciálními zákazníky pomocí recenzí a šířit tak dále jejich produkty či služby.

Kontakt: irena.holcakova@zenysro.cz mobil: 736 125 819

 

 

Kristýna S.

Život ji po studiu marketingu zavál trochu jiným směrem, před časem však i díky spolupráci s ŽENAMI s.r.o. opět nabrala ten správný kurz. Nyní pečuje o facebookovou komunitu a zákazníky MARKETU ŽENY s.r.o. Občas si pro radost napíše i nějaký článek či rozhovor.

Kontakt: kristyna.solnickova@zenysro.cz mobil: 606 331 183  

 

Finance

Jana P.

Money, money, money zeptejte se Jany, všechno vám to správně spočítám!  

Jana má u nás na starost peníze, faktury a taky VŽDYCKY ví, kde co je!

Kontakt: info@zenysro.cz 

 

Recepce

 

Tereza H.

Terka, která je především maminkou malého klučiny, má u nás na starosti chod celé recepce, zajišťuje občerstvení, vydává testování a vždy vás s úsměvem přivítá.

Kontakt: tereza@testuj.to, 224 815 817​

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
boxAS
boxAS 12. 11. 2020

Pro začátek mi ale poraďte. Jak a kde se takové důchodkyně jako já "scházejí" na těchto stránkách ve svém blogu? A jsou tu vůbec takové? A mají svůj blog? Nebo i zde platí moje heslo Kdo, když ne já, kdy, když ne teď?

Odpovědět
boxAS
boxAS 12. 11. 2020

Jsem tu nová, teprve dnes jsem si vás "našla" a upřímně řečeno, ani nevím, jestli mezi vás patřím. Jsem čerstvá důchodkyně, vy samé mladé ženské na nebo po mateřské... Co já můžu nabídnout? V moderních technologiích se moc nevyznám, slouží mi jen uživatelsky, abych nebyla úplně mimo, teambuilding je pro mě pojem z jiné dimenze a money dostávám pravidelně na účet os správy sociálního zabezpečení. Tak co se mnou? Odepsat a do starýho železa? Nebo že by někdy a někde byly zúročeny moje letité zkušenosti a že bych mohla být trochu užitečná i já?

Odpovědět
boxAS
boxAS 12. 11. 2020

Dobrý den, ráda vás poznávám!

Odpovědět
DzAnna
DzAnna 1. 10. 2020

Jé, krasavice, jak ráda bych se přidala. Nemám práci. Hledám tipy. Jsem radostná a schopná žena.

Odpovědět
JanouskovaB27
JanouskovaB27 26. 8. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 358
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.