Jaké by to bylo....?
Jaké by to bylo být v kontaktu se svou
vnitřní holkou, která ti dává touhu i odvahu tvořit a projevit sama sebe ve své jedinečnosti?
Jak to můžeš mít v životě ještě lepší, když zahojíš svá stará zranění?
Málokdo z nás měl
ideální dětství, kdy v chápajícím a podporujícím prostředí vyrůstal se zdravím sebevědím, sebeláskou, sebehodnotou. Právě naopak. Častokrát jsme jako děti prožily bolestivé situace, kdy jsme neměly sílu je zvládnout.
A abychom je jako děti přežily a zvládly, odpojily jsme se od svých emocí, od svého těla, od své životní energie, kreativity, sexuality a často setrváváme v tom dětském utrpění ještě i v dospělosti jako "dospělé dítě". Od toho se odvíjí i to, čemu v životě věříme. 
Proto, abychom dospěli, potřebujeme
uzdravit různá zranění z dětství, dosytit neuspokojené potřeby a získat tak nový uhel pohledu na svůj život, na svět kolem nás a začít žít svůj život na plno.









Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...