Dříve nám stačilo zavolat, zajít k našim blízkým. Byli jsme rádi, že jsme je na okamžik viděli, že jsou v pořádku a vyslechli si jejich problémy a starosti. Pokývali jsme hlavou, že dobře rozumíme, že s nimi cítíme a že je určitě zase brzy navštívíme. Dneska nikdo nemá čas a kolikrát ani náladu poslouchat stížnosti a pocity svých blízkých. jsme naprosto vyčerpaní z práce, domácnosti a křiku dětí. Chceme si odpočinout, ale někde vzadu nás hlodá svědomí, že přeci jenom bysme měli vědět, zda jsou ti naše rodiče v pořádku. Jak to udělat je dneska velice snadné. Stačí kamera a hned víme, jak jsou na tom. Technologie jde tak rychlým krokem dopředu, že se až někdy bojím, kam to může dovézt. Ale nicméně technologie nám může velmi dobře pomoci.
Jak na to s instalací, s oznámením rodičům a náklady na instalaci, to vše je krásně popsáno v článku zde:
https://www.nastaridoma.cz/rady-a-tipy/instalace-ip-kamery
Stačí si přečíst, zavolat a poradit se. Firma dokáže vše zařídit, takže my se můžeme věnovat svým věcem.
Jak využít technologie pro rodiče
Související články

O vztazích na život a na smrt
Vztahy, téma o němž by se dalo psát neustále. V posledních dnech hodně rezonuje i v souvislosti se smrtí královny Alžběty II., a to nejen proto, že odešla za svou celoživotní láskou. O vztazích však můžeme dlouze debatovat i v rámci práce či veřejného života.







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...