Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Z deníku šílené ředitelky 7: Nešlo by objednat Plzínku?

Před časem jsem šla okolo kavárny a zavolali si mě naši klienti do diskuze. Prý se mnou potřebují něco důležitého vyřešit Ptám se, o co jde a co pro ně mohu udělat.

„Paní ředitelko, ten Kozel nám už nechutná, nešlo by objednat Plzínku?“

Odvětila jsem, že jasně! Ale že před časem si sami udělali průzkum a zvítězil Kozel. Tak prý zda pokud si udělají nové volby, změním pivko. Jasně!

Klient přišel už druhý den. Ta motivace byla silná, a tak obešel jednotlivé klienty a poptal se na možnou změnu. Do mé kanceláře už přišel s jasnou statistikou. A tak mi nezbylo, že koupit dle požadavku klientů prostě Plzínku.

Tak na zdraví!   Foto: freepik.com

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články