Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Apolena
Apolena
Vloženo 23. 11. 2018
Líbí se mi

Úplněk v blížencích: Čas splněných přání, změn a radosti

Apolena
Apolena
Vloženo 23. 11. 2018
Líbí se mi
Úplněk v blížencích: Čas splněných přání, změn a radosti

Úplněk v blížencích: Čas splněných přání, změn a radosti

Úplněk v blížencích bude o komunikaci s ostatními i se sebou. Pokud je v našem životě něco, co chceme změnit, úplněk v Blížencích k tomu poskytne ideální příležitost. Stačí ujasnit si, po čem skutečně toužíme, a hlavně si všechno napsat. Blíženci vládnou slovu i písemnostem a všechno, čemu dnes dáme konkrétní psanou podobu, bude mít velkou sílu.

Úplněk probíhá v pátek 23. 11. v 6:39 ráno

Úplněk je o dokončování a uskutečnění našich záměrů. Blíženci vládnou komunikaci, zvídavosti, vzdělání. Jedná se o znamení velmi společenské. Negativní rysy jsou rozdvojení osobnosti, roztržitost, neschopnost soustředit se na jednu věc nebo ji dokončit. Dnes využijte pozitivní rysy tohoto znamení. Pokud máte sny, je vhodný čas je konkrétně popsat a formulovat, jak jich můžete dosáhnout. Vše pak, jak již bylo psáno výše, zpečetíte tím, že je "hodíte na papír".

Kromě uskutečnění a konkretizování snů úplněk pomůže i našim vztahům s ostatními. Je ideální den na to potkávat se s lidmi, radovat se a užívat si života. Pokud jste někoho dlouho neeviděli a myslíte na něj, dejte mu o tom vědět a domluvte si schůzku. Vyrazte s kamarádkami do kina nebo do klubu. Vemte maminku nebo dceru do divadla a prožijte úžasný den či víkend ve společnosti druhých.

Blíženci milují změny a cestování. Pokud můžete, udělejte si alepoň malý výlet za hranice všedních dní. Vyrazte někam, kde jste ještě nikdy nebyli. Objevte nová místa a potkejte nové lidi. Síly pátku i celého následujícího víkendu budou nakloněny poznávání a radosti ze všeho nového. Pamatujete si, jak jste byli jako malí zvědaví a nadšení ze všeho nového? To je přesně ta energie Blíženců, které jsou současné dny plné. Dovolte si užít si je! Načerpejte síly, které se vám budou hodit, až přijdou dny o něco náročnější.

Pokud musíte dnešek či víkend věnovat práci, dejte si pozor na roztržitost a špatné soustředění. Plánujte si častěji přestávky, projděte se, jděte na čerstvý vzduch. Jinak to dnes nepůjde. Pokud se budete snažit zuby nehty vydržet u práce a neuděláte si pauzu, nakonec zjistíte, že jste celý den pracovali, ale vlastně nemáte nic hotového, na to opravdu pozor.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

super

Odpovědět
Duch
Duch 6. 1. 2019

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 25. 11. 2018

Tak to dává smysl V pátek jsem nic pořádného neudělala

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 24. 11. 2018

mně je dnes na nic

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 616
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.