Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 5. 2. 2019
Líbí se mi

Slavné ženy s věkem 50+ co mají styl, který můžete nosit i vy

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 5. 2. 2019
Líbí se mi
Slavné ženy s věkem 50+ co mají styl, který můžete nosit i vy

Slavné ženy s věkem 50+ co mají styl, který můžete nosit i vy

Jejich věk sice začíná pětkou, ale jejich vzhled a styl na pětku rozhodně není. Jsou slavné, oblékají drahé róby, ale osobní styl mají jednoduchý, podobný jakékoliv z nás. Rozhodně nezanevřely na módu, a to nemusíte ani vy, i když jste svíčku s pětkou a nulou na dortu také sfoukla. Pojďte se inspirovat.

Julia Roberts, 51 let

Kráska s širokým úsměvem, dlouhé štíhlé nohy, hubená. A po padesátce se nic nezměnilo. Jaké má štěstí. Její styl není nijak složitý, spíše minimalistický. Má ráda objemnější kabáty, svetry a úzké kalhoty. Sluší jí i pánský styl – sako a kalhoty různých šířek. Oblíbené má ty široké. Barvám moc neholduje. Když už šaty, tak ty ke kolenům v reklamě, ale v osobním životě spíš maxi šaty.

Sarah Jessica Parker, 53 let

Přes padesátku se přehoupla před pár lety, ale ze své vášně k módě neubrala. Jste-li jako ona, máte ráda módu a s padesátkou jste rozhodně neuklidila do skříně podpatky, vypasované sukně, barvy, krátké bundičky, ona pro vás může být inspirací. Noste delší kabáty a pod ně šaty a sukně a rozhodně podpatky. Nebojte se klobouků, roztrhaných džín, které ohrňte, tenisek. Její vizitka – odhaluje kotníky a spodní část lýtek a kabát s přepásáním.

Sandra Bullock, 54 let

U Sandry moc ženského stylu nehledejte, má ráda pohodlí a kalhoty. Doplňuje je volnějším tričkem či halenkou. V sukni jí moc neuvidíte, ani v podpatcích, možná jen na filmovém plátně. Klasické sako, džíny a triko a kolem krku šálku či šátek, to jí postačí.

Michele Obama, 55 let

Ani přes své plnější tvary a věk přes padesátku se tato bývalá první dáma módy nebojí. Má ráda pouzdrové šaty, ale i šaty obecně. Sukně též ráda nosí ať jsou přiléhavé či do A. Oblíbené má kardigany, které nosí rozepnuté či jen na jeden knoflíček. Kalhoty zas tolik nenosí, případně pak širší splývavé. Rozhodně se nebojí barev a výraznějších náhrdelníků. Odhaluje ramena i ruce. Chcete-li také, nezapomeňte je trochu posílit.

Sharon Stone, 60 let

Tato filmová kráska dekádu padesátky uzavřela a vstupuje do let s šestkou na začátku, ale rozhodně byste jí to netipovaly. A nevzdala se podpatků ani sukní. Na módní výstřelky si nepotrpí, ani na divoké barevné kreace. Vystačí si s černou a bílou, bílou má moc ráda a kombinuje kalhoty, trika, halenky a saka. Ale když vyjde do společnosti, rozhodně nezapomene na výrazný výstřih. Což vy můžete také.
 

foto: Pinterest.com/ street style; Shutterstock; archiv Petra K.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar

Také asem se snažila inspirovat nějakým oblečením, které nosí třeba Julia , ale žádné se mi levné nepodařilo najít. Hledala jsem dokonce i po různých sekáčích, a nic... Jediné, kde jsem našla podobné, ale ne stejné oblečení, bylo na stránkách https://www.onlinesekac.cz/second-hand-damske-svetry-a-svetyrky/c-12

Odpovědět
evabel
evabel 3. 5. 2019

Super!!!

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 17. 2. 2019

Julii mám ráda...

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 9. 2. 2019

Super inspirace

Odpovědět
avatar

Mám ráda tento styl,kde krásne jednoduché kousky můžou být i přitažlivé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 359
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.