Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 14. 4. 2019
Líbí se mi

Co to všichni mají na té sebelásce?

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 14. 4. 2019
Líbí se mi
Co to všichni mají na té sebelásce?

Co to všichni mají na té sebelásce?

Sebeláska a návody na to, jak se mít rád... to je horké téma, nejednoho časopisu či webu, hlavně těch pro ženy. Možná už vám to začíná lézt krkem, možná, že jste srdíčky a nápisy SELFLOVE již úplně přehlceni a začínáte pociťovat víc než jakoukoli lásku pořádnou averzi. Dost možná se mohlo stát, že vám v tom marketingovém emočním návalu na sebelásku unikla ta hlavní podstata. 

Proč se mám učit sebelásce? 

Kdyby se lidé opravdu měli rádi, taková masivní kampaň by nikdy nevznikla. Někde měl někdo tu potřebu říci nahlas "mějte se rádi, nezapomínejte na sebe, buďte šťastní a spokojení sami se sebou sobě" a tím spustil lavinu. A víte proč? Protože to opravdu neumíme.

Sebevědomí, které je se sebeláskou, nebo chcete-li sebehodnotou spojeno, rapidně klesá. Jeho nedostatek my ženy pak schováváme za tuny make-upu, vyzívavé oblečení a nebo za kouzelnou větu, "nemám na sebe čas, protože..."

Položte si otázku: Kolik času denně věnuji jen sama sobě? Nic? 5 minut? Zkuste si na sebe každý den najít alespoň hodinku. Jděte si zacvičit, nebo si jen tak lehněte na pohovku s knížkou. Udělejte si na sebe čas.

Mít ráda sama sebe není klišé

Sebeláska je základní hodnota, na které stavíme své další vztahy vůči ostatním. Láska ve vztahu je odrazem vašeho vztahu k sobě samému. Až se tedy příště budete trápit nad tím, že vám nefunguje partnerský život, položte si otázku, jestli vám klape ten k sobě samé. 

Pokud máte ráda sama sebe, vaše hodnota je neměnná navzdory tomu, co si myslí váš partner nebo kdokoliv jiný. A pokud máte partnera, který vaše seběvědomí vědomě sráží, vemte nohy na ramena, protože takový člověk si nejméně váží právě sám sebe. Láska znamená přijmutí a sdílení reality, ne vyžadování změn a velikosti 36. 

Opravdový partner/přítel je vám zrcadlem, které pomáhá poukázat na místa, které ještě nejsou milovány, pomáhá vám je léčit a tím zvýšit míru vaší sebelásky. Pro příklad: Myslíte si že máte příliš velký zadek, ale váš partner vám neustále říká, jak se mu líbí a že by ho nikdy nevyměnil za žádné mini pozadí. Tak vám pomáhá milovat to, co jste dřív brala jako svůj nedostatek.

Síla myšlenky má smysl

Všechna ta trička, hrníčky, přívěšky a náramky se srdíčky a další rádoby nedůležité maličkosti jsou afirmací toho, co byste si měla říkat v duchu (nebo i nahlas) každý den. Jsou všude kolem, aby nám připoměly nezapomínat na to nejdůležitější. Na sebe.

A proto i my, ŽENY s.r.o. podporujeme celosvětovou kampaň na podporu sebelásky, protože věříme, že síla myšlenky umí pohnout světem. Podívejte se na náš eshop a vyberte si tričko, nebo hrnek na podporu svého sebevědomí, nebo ho kupte jako dárek své kamarádce, která nemá ráda svojí postavu, nebo si myslí, že nemá na to, aby si našla dobrou práci, krásného chlapa atd.

Vidíte to? Kolik pochybností o sobě každá máme? Chtějte to změnit. Dnes, ne zítra. Začněte hned teď.

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 17. 4. 2019

Také se to učím.

Odpovědět
Renata Siranová
Renata Siranová 16. 4. 2019

Odpovědět
Daniele
Daniele 15. 4. 2019

Obdivuji ženy, které se mají rády. Já jsem asi příliš kritická a tvrdá vůči sobě. Takže klobouk dolů. Mě se to zatím nedaří.

Odpovědět
koudynka
koudynka 16. 4. 2019

Tohle je i můj případ...Neumím to a nevím , jak na to...

avatar
Mirka Vaľová 15. 4. 2019

sebaláska je dôležitá vo vzťahu k iným ľuďom...a áno, aj mne pomohla vaša úžasná stránka, kde sa môžem realizovať a získavam hneď spätnú väzbu...ste výnimočná stránka...super... podporujete ženy v ich sebaláske...

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 14. 4. 2019

I já jsem před pár lety zjistila, že musím mít ráda sama sebe, abych přestala řešit spoustu zbytečností, a to se mi díky ženám.sro i díky mému manželovi povedlo

Odpovědět
Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o. 14. 4. 2019

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 201
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.