Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková
Vloženo 3. 5. 2020
Líbí se mi

Znáte GOJI - elixír zdraví, mládí a dlouhověkosti?

Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková
Vloženo 3. 5. 2020
Líbí se mi
Znáte GOJI - elixír zdraví, mládí a dlouhověkosti?

Znáte GOJI - elixír zdraví, mládí a dlouhověkosti?

Z východu k nám, docela před nedávnem, dorazil tento malý zázrak jménem GOJI - kustovnice čínská. Tradiční čínská medicína tyto drobné, červené bobulky využívá již 5 000 let a právem goji přezdívá elixírem zdraví, mládí, krásy a dlouhověkosti. Ptáte se proč?

Malé bobulky goji totiž obsahují vysokou koncentraci antioxidantů a vitamínů, např. B, C, E a A, ale také aminokyseliny a minerální látky jako hořčík, vápník, železo a draslík a také bílkoviny. Už jen přísun těchto látek vám zaručí dobré fungování organismu a projasnění pleti. Skvělé je goji pro celkové posílení imunitního systému, pomáhá regenerovat orgány a tkáně, zlepší spánek i vyprazdňování. Pročistí vám krev a udrží hladinu cholesterolu v normě, taktéž vyrovnává tlak a hormonální nerovnováhu.

Už konzumace několika bobulek denně vám pomůže cítit se lépe, mít více energie a méně problémů s tělem, navíc účinnost poznáte i na zdravé barvě pleti a celkové vitalitě těla.

Pokud kromě vnitřního užívání doplníte ještě goji do pleťové kosmetiky, například díky pleťovému krému pro zářivou pleť od tianDe, bude se vaše pokožka cítit jako znovuzrozená a celé vaše tělo vám rádo poděkuje. Goji totiž dokáže v tomto krému vypnout pleť, prozářit ji a vyhladit i drobné či viditelnější vrásky.

Když to shrnu, o těchto malých, červených plodech se ještě mezi lidmi moc neví, ale s vaším tělem dokáže doslova zázraky!

Vyzkoušejte sami GOJI buď přímo v podobě bobulek, které si můžete zobat jen tak, nebo přimíchat do musli či přidat do buchty při pečení, anebo je k dostání i v podobě lahodného džusu, který chutná i dětem.

Chtěli byste GOJI vyzkoušet?

Na webu www.himalyo.cz si můžete objednat jak bobulky, tak i džus a pokud při registraci do eshopu zadáte partnerský kód

HIMALYO-1435 získáte SLEVU 10% na celý nákup! A sleva vám zůstane už napořád!

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 14. 11. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 18. 5. 2020

Mnam

Odpovědět
Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková 20. 5. 2020

Maruš11
Maruš11 4. 5. 2020

super

Odpovědět
Svata
Svata 4. 5. 2020

Moc mi chutnají

Odpovědět
lemur
lemur 4. 5. 2020

Moc dobrá.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 828
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.