Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Alena_D
Alena_D
Vloženo 24. 4. 2018
Líbí se mi

TESTOVALA JSEM BÍLÝ JÍL SALOOS

Alena_D
Alena_D
Vloženo 24. 4. 2018
Líbí se mi
TESTOVALA JSEM BÍLÝ JÍL SALOOS

TESTOVALA JSEM BÍLÝ JÍL SALOOS

Když jsem byla vybraná jako testerka bílého jílu od Saloos, měla jsem velkou radost. V prvé řadě to bylo proto, že jejich výrobky už nějakou dobu používám a mám jich doma už celkem slušnou sbírku. Hlavním důvodem ale bylo to, že o vyzkoušení jílu jsem už nějakou dobu uvažovala.

Saloos Bílý jíl doporučují především pro majitelky citlivé pleti, nebo pokud někdo trpí na ekzémy, lupénku a nebo akné. Já osobně se po několika špatných zkušenostech s některými druhy kosmetiky řadím do té první skupiny- majitelka citlivé pleti. Nemám to sice nějak odborně potvrzeno, ale vzhledem k tomu, jak moje kůže občas reaguje na některé přípravky si myslím, že jsem se celkem trefila.

Bílý jíl saloos

Jakýmí způsoby jsem bílý jíl otestovala?

Hned, jak mi výrobek dorazil domů jsem se vrhla na jeho otestování formou masky. V tomto případě se jedná o hloubkově čistící a detoxikační masku. Bílý jíl se nedoporučuje dávat do styku s kovovými věcmi a proto jsem si vzala na pomoc plastové pomocníky- misku a odměrku, co používám na odměřování kávy . Namíchala jsem jíl s vodu v poměru 1:1 (opět podle doporučení) a pomocí štětce nanesla na obličej, kde jsem jej nechala působit 15 minut. Během doby působení maska hezky ztvrdne. Akorát nedoporučuju moc kýchat, nebo kašlat, protože dost práší.  A výsledek? Opravdu velmi milé překvapení. Maska je opravdu taková, jak slibuje- pěkně vyčistí a zároveň je po ní pleť příjemně hebká. A s každým dalším použitím se její stav zlepšuje- hlavně co se týče zanesených pórů. Tady jde ten výsledek vidět nejrychleji.

Druhý způsob, jakým se dá maska použít, je na vlasy. Tady už to ovšem vyžaduje mít na celou proceduru trochu víc času. Postup je stejný jako u pleti, akorát je potřeba navlhčit vlasy a na ně pak masku nanést. Já osobně mám vlasy mastnější, takže jsem očekávala, že mi maska kůži stejně jako na obličeji aspoň trochu vyčistí. Výsledek mě mile překvapil, Vlasy po aplikaci nebyly mastné tak rychle jako obvykle. Takže si troufám říct, že maska zpomaluje maštění a zároveň vlasy zanechá takové pevnější na omak.

No a nakonec jsem masku vyzkoušela jako suchý šampón. Inspirovalo mě k tomu pár receptů na výrobu domácího suchého šampónu. I tady byla maska poměrně úspěšná, i když je pravda, že aby byl výsledek naprosto dokonalý, je potřeba větší množství, takže u tohoto způsobu si nejsem až tak jistá, jestli bych za něj dala ruku do ohně.

Jinak ale opravdu můžu potvrdit, co jsem si o něm nastudovala a to, že: má antibakteriální účinky čistí, vyživuje, zjemňuje, reguluje tvorbu mazu a hlavně regeneruje.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 21. 2. 2021

používám jako masku na plet a vlasy

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 26. 4. 2018

To zní zajímavě :

Odpovědět
lemur
lemur 25. 4. 2018

Skvělé.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 489
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.