Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Eva K.
Eva K.
Vloženo 15. 5. 2019
Líbí se mi

Nejsympatičtější českou sestřičkou je Petra Verčík z Prahy

Eva K.
Eva K.
Vloženo 15. 5. 2019
Líbí se mi
Nejsympatičtější českou sestřičkou je Petra Verčík z Prahy

Nejsympatičtější českou sestřičkou je Petra Verčík z Prahy

V ten mrazivý temný zimní páteční večer - 8. března 2019 - prozářily nádherná prostředí pražského Paláce Žofín hřejivé světla přátelství a lásky. Již podesáté se zde konal reprezentační ples zdravotních sester s výstižným názvem, Sestry na sál! pod záštitou Ministerstva zdravotnictví ČR a Magistrátu hlavního města Prahy.

Zmíněný 10. jubilejní ples za přítomností předních osobností české medicíny i veřejného života uspořádala agentura We Make Media pod záštitou výše uvedených orgánů, jako výraz uznání a díku sestrám za jejich nesmírně záslužnou a obětavou práci. Sám ministr zdravotnictví, Adam Vojtěch, se postaral o rozruch a následně o bouřlivý aplaus, když si připomněl přítomným své bouřlivé mládí a zazpíval s kapelou - a to v naprosto "profesionální kvalitě"!

Vrcholem vydařeného večera, kterým provázali osvědčení moderátoři Marcela Augustová a Vojtěch Bernatský, bylo finále 9. ročníku prestižní soutěže Sestra sympatie za rok 2018.

Vítězkou se stala Petra Verčík z oddělení následné intenzivní péče Rehabilitační kliniky Malvazinky, v Praze. Petra pracuje na doléčovacím oddělení pro muže a jejím mottem je: "Kdo bojuje, může prohrát, kdo nebojuje, už prohrál." Sympatická maminka získala hned dvě korunky pro vítězku - největší počet hlasů od přítomných hostů v sále jí vynesl i druhý titul, Sestra sympatie plesu.

Na druhém místě se jako Sestra sympatie umístila Petra Fridrichová z interního oddělení kliniky EUC v Ústí nad Labem a třetí příčka patřila Blance Szabó z interny Masarykovy městské nemocnice, v Jilemnici.

Hodnotné ceny čekaly kromě tří vítězek na všech dvanáct finalistek soutěže. Hlavní výhrou pro vítězku se stalo zapůjčení vozu Škoda Rapid na 234 dnů od společnosti Přerost a Švorc auto, která je vedle nadačního fondu EUC Elucidate stříbrným partnerem akce. Zlatým partnerem je Česká lékarna holding.

O vítězkách mezi dvanácti finalistkami rozhodly hlasy dvanáctičlenné odborné poroty, v níž nasedli například profesor Pavel Pafko, docent Jan Měšťák, děkan 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy, profesor Aleksi Šedo, ale i bývalý prezident Miss České republiky, Miloš Zapletal. Hodnotili především celkovou osobnost soutěžících, jejich vztah k profesi a pacientům.

Jak hodnotí právě proběhlý, 9. ročník soutěže Sestra sympatie MUDr. Ivana Kaderková, jednatelka pořádající agentury We Make Media? "I letošní ročník jsme připravovali se svým týmem s láskou a do nejmenších detailů. V naší soutěži nehledáme modelku, nýbrž výjimečnou sestřičku. Měla by v sobě spojovat především sympatičnost a srdečnost, empatii a stylovost. S uplynulým ročníkem jsem velice spokojena - všech dvanáct finalistek si zaslouží uznání. A protože kolektiv naší agentury se neustále zlepšuje a poskytuje stále kvalitnější služby, slibujeme vám, že příští - už 11. ročník plesu Sestry na sál! - bude ještě krásnější, zábavnější a bohatší, než ten letošní. Tak si to nenechte ujít."

Eva

 

Popis fotek: Titulní foto: zleva: Petra Fridrichová (2. místo), Petra Verčík (1. místo) a Blanka Szabó (3. místo)

Foto č. 2: zleva: prof. Aleksi Šebo, Petra Verčík a MUDr. Ivana Kaderková

Foto č. 3: zleva: Petra Verčík (1. místo) a Libor Přerost (jednatel společnosti Přerost a Švorc auto)

Foto č. 4: Adam Vojtěch

Zdroj: Archiv We Make Media

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
potkanek
potkanek 17. 5. 2019

moc jí to přeji

Odpovědět
Eva K.
Eva K. 17. 5. 2019

Děkuji za milý komentář, pošlu to dál

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 018
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.