Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 6. 4. 2019
Líbí se mi

Jak jsem potkala svého plastického chirurga a čím mě vyzbrojil

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 6. 4. 2019
Líbí se mi
Jak jsem potkala svého plastického chirurga a čím mě vyzbrojil

Jak jsem potkala svého plastického chirurga a čím mě vyzbrojil

Měla to být schůzka jako každá jiná. Nasadila jsem lodičky a klobouk. Obzvláště na tohoto muže musím dobře zapůsobit, říkala jsem si. Přesto jsem zase „bodovala“ a přišla o 10 min později, což by nevadilo, pokud bych šla na rande, ale tohle měla být pracovní schůzka.

 

4 hodiny na sále

Jsem na místě. Nahodím úsměv, vítá mě nejprve paní doktorka Zdena a za ní přichází pan doktor, ON, Michael Entner, sympaťák od pohledu a vzápětí pochopím, že opravdu zkušený profík. Nejprve představuji nás, pak se ptám na jeho práci a praxi, kterou získával 30 let v Německu a částečně také v USA. Už už bych se nejradši zeptala, co by on jako muž, který viděl tisíc žen, doporučil právě mně? Nasazuji kamennou tvář a dělám, jako by náhodou mě něco takového zajímalo. Jeho první odpověď mě šokuje, protože se hned ptá, kdo mi upravoval můj nos. On to poznal? On poznal, že mým největším životním traumatem byl můj velký, nejvíc orlí a nejvíc křivý nos? Ano, upravoval, třikrát. Přiznávám to a vyprávím o svém traumatu z dětství a prvním podstoupeném zákroku v 17 letech, kdy mi nos 4 hodiny rovnali a následně jsem byla 2 měsíce oteklá a s popraskanými cévkami v očích. A pak přišly ještě dvě menší, spíš už jenom estetické úpravy…a to jsem si tenkrát myslela, že tímto s veškerou estetickou chirurgií opravdu končím.

 

O 20 let později

Pokračujeme v rozhovoru, zrovna si pročítám nabídku zákroků, které má ve svém letáčku na stole. Botulotoxin? Co to je? Vzápětí chápu, že horší dotaz jsem fakt položit nemohla. „No to je přeci botox,“ no jasně, přikyvuji a v hlavě mi naskakuje představa všech těch umělých našpulených rtů anebo boulí na čele bez mimiky. Vzápětí dostávám vysvětlení, že to tak být nemusí. „Jenom bohužel u nás je velký problém, že to píchá kde kdo,“ vysvětluje Michael Entner.

 

Úprava za 10 minut

V tu chvíli dostávám odpověď na svou vytouženou otázku. „No, vám by to také pomohlo,“ dodává a upozorňuje na mé varhánky na čele. Ano, toho jsem si už bohužel taky všimla. „Pojďte, to stihneme, mám ještě 10 minut čas,“ instruuje mě, abych si lehla a dala na čelo led. Tohle je přesně můj styl – AKCE a jdeme na to, hlavně mě nenechat ani chvilku přemýšlet, jestli to chci, nebo ne. Přesně za 10 minut bez bolesti odcházím a dostávám poslední instrukci, že by to mělo být vidět za 4 dny a vydrží to cca půl roku. Zděšení všech mých bio kamarádek, že mám v sobě jed, mě fakt nestresuje. V životě jsem nepožila pořádně ani trochu nikotinu, tak proč se stresovat po prvním vpichu, který vyvolal v mém okolí pocit „ty vypadáš tak odpočatě…“  

 

Prevence, která zabere minutu denně

Postupně zjišťuji, že je nejenom fakt hodně upřímným, ale zároveň „osvíceným“ lékařem, který se snaží ženám nejprve vysvětlit, kde problém vznikl a že často stačí i prevence, aby nemuselo docházet hned k zákrokům. A tak jsem včetně podobných rad dostala navíc další nezbytnou součást do mého kosmetického koutku – čisté sérum kyseliny hyaluronové, které sám vyrábí. Ale na rozdíl od běžných kosmetických značek prodává tuto hitovku, která zaplavuje trh za posledních pár let, za cenu 1200 Kč.

 

Takže moje milé, já aktuálně mažu a dám vědět, až přestanu mazat a vyzkouším další level. Ale teď vítám tuhle novou zbraň na krásu! 

 

PS: Případně tady další vychytávky a zajímavosti z toho, co jste u nás četly jako TOP bylo téma celulitida a jak se jí zbavit

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 26. 3. 2020

Odpovědět
avatar
Marika Korcová 10. 4. 2019

Česká biotechnologická firma CONTIPRO a.s. patří mezi leadry ve výrobě a výzkumu KYSELINY HYALURONOVÉ. Jedná se o českou firmu. Posílám odkaz přímo na produkty HA. PS. Stálo by možná za to, udělat nějaký rozhovor o těchto produktech, které vyrábí. https://www.contipro.cz/portfolio/formy-a-speciality-hyaluronanu Marika

Odpovědět
Maybay
Maybay 22. 1. 2020

Dobrý den, kde se můžu podívat jaké má firma produkty a kolik stojí? díky

avatar
Marika Korcová 8. 4. 2019

Super, věnuji se estetické medicíně. Víte o tom, že největším výrobcem kyseliny hyaluronové je česká firma?

Odpovědět
EVA | první ŽENA s.r.o.

Mariko, nevím! Děkuji za zprávu, to je skvělé!

avatar
Věra Špalková 7. 4. 2019

Evi, já mám dceru ve vašem věku.Jsem roč.1950-celý život jsem měla dost hektický pracovně i v os. životě-máme ZTP syna a u něho jsme se celý prac. čas střídali s manželem, já do kanceláře dop a manžel na dílnu po nocích.Postavili jsme si v 80tých letech svépomocí rod. domek.I přesto vše jsem se v rámci možností starala o pleť.Od nástupu do penze už zdr. stav syna nám nedovoluje o něho pečovat doma, tak najednou máme s manželem dle nás neskutečně mnoho volbého času.Botulotoxin..to je na mne už pozdě, ale v 67r. jsem si dala provést plastiku hor. víček-měla jsem je dosti povislá od celoživotního pracování s čísly, a výpoč. technikou-pak PC.Opravdu jsem prokoukla, když chci vidět do strany nemusím otáčet celým krkem. Vám všem fandím, začněte se o sebe starat dříve než já- stojí to za to. Jen připíši, že jsem byla též před 3r. v max. obezitě, na základě zjištění diabetu II a nefunkční ŠŽ jsem svými silami- vůlí zhubla přes 20kg a následně mne známá namotivovala na plast. oper. do FN Brno- v r 2017 mi oper. odstranili veliký břiš. převis po porodech a zhub.(-7kg). Poté jsem absolvovala 2x liposukci- boky a vnitř. stehna a nakonec loni před vánocemi jsem měla v Brně oper.- odstr. vnitř. valů stehen. Po všech zákrocích jsem dodržovala vše v-včetně nošení dop. stah. zdr. prádla.Není ze mne miss, ale jse ještě ve stavu obézní,daleko nižší váhy. Koupili jsme si s manželem el. kola, brázdíme naší Vysočinou už 25 roky, ze mne se stala spokojenější osoba a za sebe se cítím lépe než před 10r.A dámy připisuji, kupuji oblečení o 3 vel. menší,zvedlo se mi sebevědomí a přestala jsem brát i léky na vys. tlak,kéž bych si všeho vydobytého ve zdraví užila ještě spoustu let.

Odpovědět
EVA | první ŽENA s.r.o.

Věro, wow!!! Děkuji za sdílení! A jen tak dále spoustu šťastných kilometrů s manželem na kolech a Vám mnoho let v takové spokojenosti sama se sebou!

hudlenka
hudlenka 6. 4. 2019

zajímavé Evi, je fajn, že jste se s námi podělila

Odpovědět
EVA | první ŽENA s.r.o.

Děkuji

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 392
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.