NOV 4. 12. 2021
ZDRAVÍčko všem,
závěrečné NOVoluní v roce,
který ukončuje to,
co v roce 2012 bylo započato.
9 let jsme měli čas na (pře/pro/z)měnu.
Položím nyní otázku:
Máme ú-k-lid = potřebné čištění, hotové?
Naskýtá se ještě možnost
(převážně těm)
kdo mají do dubna narozeniny,
do-k-lid-it, kde a v čem, poŘÁDek chybí.
Ostatní snad stihli...
A kdo ne, zřejmě není VĚŘící. I když se říká: "Věř a víra Tvá Tě uzdraví".
I pro Ty,
co věřícnost blokují - pro ně řešení mám,
ale již ne ZDARma - dám :)
Čemu věříte Vy?
Já osobně VĚŘím,
v následující rovnici, v obráceném tvaru:
Pravidelný ÚKLID =
sPOKOJené srdce + KLIDná hlava.
Jinak řečeno, že pokud budu uspokojovat
srdce (zdroj zdraví alias sídlo duše)
+
půjdu životem v harmonii s hlavou (vztyčenou, kde má bydliště ego)
=
mé tělo bude vykazovat ODOLNOST (zdraví).
A díky tomu:
uSTOJ-ÍM i uDÝCHÁM jakoukoli bouři,
která se ke mně hrne či plouží.
Na tu ovšem pilulky není,
to je o vnitřním nastavení❣️
Ono NAstavENÍ se dá - trénovat, školit,
stejně jako jakýkoli UM - učit.
Protože UMění žít vyváženě,
to je to "oč tu ide".
Dárky hmatatelné s (pře/ob)sahem,
doplňuji průběžně po celý rok do vyprodání:
https://wevecko.rajce.net/
Objednávky na ÚKLID:
www.wandavorlova.cz
Na naše ZDRAVÍ - společné i osobní, ZDRAVÍm, Wanda Vorlová/WV.
