Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Eva K.
Eva K.
Vloženo 18. 3. 2020
Líbí se mi

Knihu Aleny Hájkové Tanec mezi Mistry pokřtili významné osobnosti

Eva K.
Eva K.
Vloženo 18. 3. 2020
Líbí se mi
Knihu Aleny Hájkové Tanec mezi Mistry pokřtili významné osobnosti

Knihu Aleny Hájkové Tanec mezi Mistry pokřtili významné osobnosti

V příjemném prostředí pražského Slovenského domu se konal 3. 3. 2020 křest nové knihy Aleny Hájkové s příznačným názvem Tanec mezi Mistry. Autorka v ní poutavě vypráví nejen svůj nevšední životní příběh indické princezny, která vyrůstala v Praze, ale jak i název knihy prozradí, popisuje i své zajímavé zážitky, které ji pojí společně s Mistry svého oboru - Karlem Gottem, Ladislavem Štaidlem, Janem Čenským, docentem Janem Měšťákem, Pavlem Větrovcem, Václavem Vydrou a mnoha dalšími.

Slavnostní křest knihy, který s noblesou sobě vlastní moderoval Jan Čenský, proběhl za účasti mnoha významných osobností, v čele s kmotry zmíněné knižní novinky. Náš oblíbený herec a moderátor po úvodním přivítání všech přítomných postupně zval na pódium autorku a kmotry: docenta Jana Měšťáka, jehož laskavá a milá slova v úvodu publikace jistě potěší každého, Pavla Větrovce, bývalého kapelníka Karla Gotta, Václava Vydry a dalšího plastického chirurga, MUDr. Libora Kmenta. Po samotném křtu knížky slavnostní a božský marcipánový narozeninový dort svým ostrým chirurgickým skalpelem nakrájeli ti nejpovolanější: docent Jan Měšťák s kolegou Liborem Kmentem.

Kromě výše uvedených osobností pozvání autorky přijali i tito hosté: Jiří Adamec, Felix Slováček, Karel Voříšek, Antonín Panenka, MUDr. Jan Cimický, Štěpánka Duchková, Bohuš Matuš, Vítek Pokorný a další osobnosti.

O kvalitní hudební zážitek se postarali Felix Slováček, Pavel Větrovec a Bohuš Matuš, který autorce, která zároveň oslavovala i své narozeniny, věnoval píseň s názvem Asi do věží.

Po všech stránkách vydařená publikace je již pátou knihou novinářky a spisovatelky Alky Hájkové, která se narodila v Indii, kde ji jako roční holčičku adoptovali čeští diplomaté působící v New Delhi. Po skončení diplomatické mise v Indii se všichni tři vrátili do bývalého Československa. Jak paní Alka, maminka dvou dospělých synů, Honzy (27) a Jakuba (21) -  na fotografii č. 6 s Bohušem Matušem - říká, je indická princezna bez paláce, která se ovšem na svět kolem nás dívá indickýma očima.

Přeji Vám příjemné čtení

Eva

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 25. 3. 2020

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 19. 3. 2020

hezká akce

Odpovědět
Ovace
Ovace 19. 3. 2020

Odpovědět
gustawka
gustawka 19. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 591
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.