Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

David Zábrž
David Zábrž
Vloženo 8. 3. 2016
Líbí se mi

Jak zaujmout a pochopit muže, nejen na MDŽ

David Zábrž
David Zábrž
Vloženo 8. 3. 2016
Líbí se mi
Jak zaujmout a pochopit muže, nejen na MDŽ

Jak zaujmout a pochopit muže, nejen na MDŽ

Vše nejlepší všem křehkým ženám se srdcem na správném místě!

Jako poděkování všem matkám, babičkám, dcerám bych rád nabídnul, jako majitel projektu MůjZnámý.cz 15% slevu na všechny druhy seriózních doprovodů, při zaslání poptávky do 13.3.16! Pokud chcete vidět více, dívejte se zítra na ČT 2 v pořadu Dobré ráno, kde o nás bude reportáž. Jsme řešením pro všechny kulturní akce, kde nechcete být bez mužského doprovodu.

Jmenuji se David Zábrž  a vystudoval jsem vysokou školu s tématem Řízení lidských zdrojů, ve volných chvílích studuji zahraniční analýzy týkající se interpersonálních vztahů. Abych pomohl také ženám, které nás zatím nevyzkoušely naši seriózní agenturu, přináším Vám několik rad v několika etapách - vždy čtyři body ve čtyřech článcích. Dnes 1/4.

Píši to na rovinu, bez zastírání tak, jak jsem to během let, kdy jsem sledoval mezilidské vztahy, napozoroval. Budu psát pravidelně o těchto bodech, dnes ty tučné:

1. GENTLE-women

2. Nechte se vést

3. Hospodyňka

4. Otevřenost

5. Chvalte

6. Sociální

7. Energie

8. Úsměv

9. Buďte empatická

10. Placení

11. Polibek

12. Vlasy

13. Nálady

14. Nepodceňujte se

15. Chlapy jsou neřádi a tak jsem sama

16. Rizikové partie a jak je schovat

 

1. GENTLE-women
Anglický význam „gentle“ lze volně přeložit jako jemný, decentní. Takže dámy, gentlemani jsou sice muži, ale zároveň se jim líbí ženskost. Když je žena zranitelná a ukáže své křehké emoce, mužům se to líbí. Ženy to čas od času ukazují, aniž by chtěly. Odhalují si dekolt či zvedají vlasy do „drdolu“. Ty, které kouří cigarety, často drží cigaretu tak, aby ukázaly své holé zápěstí. Na krku i zápěstí je totiž slabá kůže a snadno ji lovec prokousne a ženu tak usmrtí. Nechci zde nějak strašit, že k vám přijde muž a zakousne se vám do krku – chci pouze poukázat, že jim svoji zranitelnost ukazujete podvědomě. Je to ženská přirozenost. Pojďme to podpořit.

 

2. Nechte se vést
S tématem výše koresponduje také druhý bod.  Muži mají rádi, když se mohou o samičku postarat. Nechcete se hýčkat. Nechte vedení a řízení na něm. Prosím, neemancipujte se. Chlapy to opravdu nevzrušuje. Moc úspěšná, moc sebevědomá, přehnaně ambiciózní žena prostě není sexy.

 

3. Hospodyňka
Babičky říkávaly poučky tipu: „V kuchyni kuchařka, v posteli dračice (i vulgárněji), v rodině máma.“ Je to staré přísloví, které má však cenu zlata. Co zlata. Briliantu! Chlap chce mít skvělou milenku, která mu v noci splní všechna jeho, někdy i podivná přání. Avšak v pozdějším věku, chce také kuchařku. Chce mít vedle sebe ženu, která se umí postarat o domácnost a o jeho potomstvo. Naučte se alespoň kuřecí steak. Pokud ho pozvete k sobě domů a nastolíte mu večerní zeleninový salát s bazalkou. Nechtějte vědět, co o vás říká druhý den před kamarády. Tímto jídlem ho neohromíte. Strava už od pravěku je pro muže hodně důležitá a pokud chlap má zajistit, aby byla (uloví zvíře), tak vy ji musíte zpracovat (připravit k snědku).

 

4. Otevřenost
Muži jsou z Marsu a ženy s Venuše. Reálně to tak úplně není. Dokonce na obdobné téma – téma rozdílu mezi mužským a ženským mozkem, byla vytvořena signifikantní analýza, která prokazuje, že dámský a mužský mozek není zase tak rozdílný. Jsou to v podstatě tytéž mozky a v dnešní době, je těmto mikro rozdílům přiřazována až moc velká váha. Ve skutečnosti jsou si více podobné, než byste dámy čekaly. Přesto apeluji na to, abyste mluvily s mužem otevřeně. Řekněte mu přesně to, co se vám líbí, co vám vadí a tak podobně. On na to čeká. On nevnímá žádná vaše naznačování a vy nevnímáte ty jeho. Naštěstí muži to nedělají tolik jako ženy. O to více se ale musíte snažit mu vše v klidu po lopatě povědět a hlavně se ho na konci zeptat, jak to vnímá, jak to pochopil. Pokud to přeříká stejně, jak jste to vyslovila – bingo! Pochopili jste se. Pokud se ho ale zeptáte, chápeš to? On řekne ano a má klid. Nicméně každý jste to stále mohli pochopit jinak. Závěrem, říkejte, co se vám líbí a co ne.

 

Dámy, v případě dotazů se neváhejte obrátit přímo na mě na emailu david@mujznamy.cz nebo na moji kolegyni Elišku, která se zde s Vámi čas od času dělí o naše zážitky s klienty.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 29. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 5. 1. 2019

Odpovědět
Veronika :)
Veronika :) 7. 3. 2017

Takže když jsem chytrá a úspěšná mám asi smůlu .... nevadí...i bez chlapa se dá žít

Odpovědět
benca
benca 11. 4. 2016

velmi dobre napisane

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 440
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.