Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Milena Kohoutová
Vloženo 5. 4. 2021
Líbí se mi

Chlapi v dámském prádle? Vzrušující pro čtvrtinu jejich partnerek!

avatar
Milena Kohoutová
Vloženo 5. 4. 2021
Líbí se mi
Chlapi v dámském prádle?  Vzrušující pro čtvrtinu jejich partnerek!

Chlapi v dámském prádle? Vzrušující pro čtvrtinu jejich partnerek!

Představte si, že se vrátíte dřív z práce a najdete partnera ve vašich tangách. Jak zareagujete? Sexuolog doporučuje toleranci a výzkum ukazuje, že vztahy mezi ženami a muži se zálibou v dámském oblečení jsou překvapivě kvalitní. 

Studie univerzity v Tennessee (USA) zkoumala celých 6 let vztahy 106 heterosexuálních žen a jejich partnerů, kteří rádi nosí ženské oblečení. “Je překvapující, jak pevné a dlouhé jsou tyto nekonvenční vztahy. Dvě třetiny těchto žen uvedly, že nikdy o rozvodu nebo rozchodu neuvažovaly, i když je k tomu tlačilo jejich okolí,” popisuje autor studie G. R. Brown. 25 % těchto žen dokonce přiznalo, že je pohled na partnera v dámském oblečení alespoň někdy sexuálně vzrušuje!   

Ojedinělá choutka? Ne tak docela...

I když se může zdát, že jde o velmi neobvyklou záležitost, opak je pravdou. Není samozřejmě možné zjistit, kolik mužů holduje nošení dámského prádla, protože mnozí to tají i před partnerkou či partnerem celý život. Něco ale napoví vyhledávač Google – podle jeho statistik patří „muži v ženských kalhotkách“ v angličtině mezi nejvyhledávanější fráze se slovem kalhotky. Také se o této zálibě živě diskutuje na oblíbené erotické sociální síti Amatéři.com. “Moje partnerka se rozesmála, když jsem jí to řekl, a dnes chce, abych si kalhotky na sebe vzal před milováním,” popisuje jeden z uživatelů. Jiný muž prý nosí kalhotky právě pro vzrušení své partnerky: “Sám bych si je neoblékl, ale má milenka mě k tomu navedla. Takže si je občas pro její potěšení obléknu - ty její.” Další zase preferuje dámské prádlo kvůli pohodlí: “Já je nenosím proto, abych se vystavoval, ale pro jemný materiál a pohodlí. Neškrtí, nedřou a nespadávají.”

Dělit se rozhodně nemusíte

Vzájemná výměna prádla může být velmi vzrušující hrou! Drahý si na vás zaručeně vzpomene několikrát za den, až se mu budou vaše krajkové brazilky otírat o nádobíčko! Ale řada žen, pro které je partnerova záliba v kalhotkách v pořádku, řeší zcela pragmatický problém: nechtějí se o své prádlo dělit. Pak je nejlepší, aby si muž pořídil vlastní. Je pravda, že v klasických obchodech se spodním prádlem jsou zvyklí, že pánové nakupují i pro dámy. Nemusí ale být snadné se otevřeně zeptat třeba na to, jaký střih bude pohodlný pánskému rozkroku. Řešením může být výběr znabídky spodního prádla v on-line sexshopu. „Operátorky zákaznické podpory školíme, aby uměly poradit všem zákazníkům otevřeně a bez předsudků. Každý den zodpoví desítky nezvyklých dotazů. Dámské prádlo na mužích někdy také řešíme, obvykle poradíme s velikostí, protože dámské číslování je přeci jen odlišné,” říká Vojtěch Sláma, zakladatel on-line sexshopu Yoo.cz, který se zaměřuje na zkvalitňování intimního života.

Svěřit se je projev důvěry

Když se muž rozhodne partnerce svěřit s tajemstvím, znamená to, že vztahu věří a počítá s ním do budoucna. Jistě chce velkou dávku odvahy přiznat se ženě, která většinou nemá o ničem ani tušení. „Partnerský vztah vždy stojí na vzájemné komunikaci a pochopení. Pokud má tedy muž potřebu se partnerce svěřit, může zkusit nejprve o tom mluvit, nebo navrhnout hru, která nošení prádla zahrnuje – a zjistit tak reakci,” radí sexuolog MUDr. Marek Broul. Podle něj by také žena měla zvážit svoji reakci, i když může být zprvu v šoku. Tedy myslet na to, že by mohla být škoda zahodit hezký vztah nebo rozbít rodinu, když partnerovy aktivity nikomu neškodí.

Mám to zkousnout?

„Radil bych toleranci. Pokud se muž jen převléká do dámských kalhotek a nosí je skrytě, berme to jako neškodnou libůstku, která nikoho neobtěžuje. Nesmí se ale obnažovat či předvádět někde na veřejnosti, před dětmi a podobně. To již potom spadá do kategorie exhibicionismu a takový muž by měl být odborně vyšetřen,” říká MUDr. Broul. Pokud ovšem představu muže v saténu s krajkou nerozdýcháte a brání vám v intimní blízkosti, může být lepší se rozejít. Míra tolerance a chuti experimentovat je čistě individuální.

Chce pohodlí nebo vzrušení?

Možná si vzpomenete na díl seriálu Přátelé, kdy dámské prádlo vyzkoušel i Joey Tribbiani. Jeho motivace nebyla sexuální, chtěl jen dopřát pohodlíčko svému mužství a cítit se příjemně. Stejně jako takzvaný crossdresser, který rád nosí šaty opačného pohlaví, protože se tak prostě cítí dobře. Tento jev se vyskytuje u obou pohlaví, ale častěji u mužů. Nepleťte si ovšem crossdressera s transvestitou, který nosí šaty opačného pohlaví, protože ho to sexuálně vzrušuje a přitahuje. „Typický fetišistický transvestita má většinou heterosexuální orientaci a nepomýšlí na změnu svého pohlaví,“ vysvětluje na závěr MUDr. Broul.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 6. 4. 2021

tak toto není nic pro mne, začala bych se smát nebo řvát...

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 6. 4. 2021

no tak to by tedy bylo překvápko....

Odpovědět
sipeji
sipeji 6. 4. 2021

každému co mu libo

Odpovědět
janinkad
janinkad 5. 4. 2021

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 427
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.