Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

GÁBINA ŽENA S.R.O.
GÁBINA ŽENA S.R.O.
Vloženo 16. 10. 2013
Líbí se mi

S financemi nebojujte, nakloňte je na svou stranu

GÁBINA ŽENA S.R.O.
GÁBINA ŽENA S.R.O.
Vloženo 16. 10. 2013
Líbí se mi
S financemi nebojujte, nakloňte je na svou stranu

S financemi nebojujte, nakloňte je na svou stranu

Ulehčete a zjednodušte si každodenní starání se o rodinný nebo váš osobní rozpočet.

Původně jsem toto seznámení chtěla začít slovy: „Jsem úplně normální a obyčejná žena jako každá z vás…“ Jenže potom jsem si uvědomila, že to nedává smysl, přímo odporuje myšlence ŽENsro a mému přesvědčení. Žádná z nás není normální a obyčejná, každá z nás je naopak neobyčejná, jedinečná, s vlastním příběhem. Takže začátek by mohl být:

Jsem neobyčejná, aktivní a tvůrčí žena, jako každá z vás. Mám svůj způsob života, svůj způsob komunikace, svůj způsob řešení krizových situací a mám také svůj specifický vztah k financím.

Profesně se věnuji tématům slaďování práce a rodiny a osobního života – jeho harmonizaci, a přestože jsou to na první pohled nesourodá témata, finance a harmonizace života, mají spolu společného víc, než myslíte.

Jak říká můj muž – „…pro tebe peníze jsou, nebo nejsou, podle situace se hledá řešení…“ A má pravdu, neumím spořit, neumím plánovat finanční strategii domácnosti, neumím hledat investice a ani možnosti šetření.

A právě pro všechny tyto mé „báječné vlastnosti“ jsem spustila službu UŠETŘI na portále ŽENYsroJ. 

Věřím totiž, že není nikdy pozdě se něčemu učit, získat novou dovednost a zdokonalovat svůj vztah třeba právě k financím. Finance ještě stále vnímáme jako něco špatného, sice potřebného, ale kdyby to šlo bez nich…je skoro tabu svobodně mluvit o financích ve vztahu před svatbou, po svatbě, v rodině a nedej bože v zaměstnání, otevřít diskusi o výši platu, odměn apod. Postupně k penězům získáváme vztah, který není zdravý, respektující a milující. Slyšíte dobře, své peníze bychom měly mít rády. Jsou součástí našeho života a jsou to opravdu jen prostředky, které když správně pochopíme, uchopíme a použijeme, budou nám sloužit věrně a efektivně. Proto jsem se rozhodla přiblížit ženám finanční svět a možnosti jednoduchého a rychlého způsobu, jak se svými financemi hospodařit, jak spořit, jak investovat, jak si půjčit, jak se pojistit. Již fungující model online srovnávače finančních produktů jsem přizpůsobila, zjednodušila a rozšířila o ryze ženské produkty a šla do toho s vírou, že to co trápí mě, trápí možná i některé z vás. Na této záložce budou pro vás také připravované semináře, workshopy a pomocné nástroje, které vám budou pomocníky při řešení mnoha životních situací spojených s financemi.

A nakonec jsem, při přípravě záložky UŠETŘI a hlubším proniknutí do témat, zjistila, že finance opravdu nejsou žádný strašák, že finanční služby jsou vlastně velmi jednoduché a dokonce mě to chvilkami i bavíJ. Na jednom místě, v několika minutách získám přehled a informace, které mi velmi usnadní život, ušetří opravdu nejednu „kačku“ a k ničemu mě nenutí, já sama se rozhoduji, kterou službu vyberu a kterým kritériím dám přednost – nejlepší ceně, známému jménu, dárku navíc…

A to samé bych ráda nabídla i vám, ulehčete a zjednodušte si každodenní starání se o rodinný nebo váš osobní rozpočet. Starostí je totiž pořád dost a dost a jakýkoliv nástroj, který nás některých zbaví, je tu vítán.

Gábina

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 16. 11. 2020

Odpovědět
Jasper
Jasper 8. 9. 2020

Super.

Odpovědět
lemur
lemur 2. 8. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 5. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 7. 4. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 048
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.