Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Murmus
Murmus
Vloženo 4. 2. 2019
Líbí se mi

Realita pracovních pohovorů

Murmus
Murmus
Vloženo 4. 2. 2019
Líbí se mi
Realita pracovních pohovorů

Realita pracovních pohovorů

  Pracuji v hospodě a práce mě bavila, jenže jak roky běží začala jsem uvažovat jestli se za deset let chci pořád vidět za pípou. Popravdě za deset let bych to možná jestě dala, ale představa, že v padesáti budu běhat po place...no nevím. Proto jsem se rozhodla pro změnu. Přejít na místo, které pro mě bude mít nějakou možnost posunu. Kancelářská práce mě zrovna neláká, přesto že na ni vzdělání mám. Proto jsem si vybrala prodavačku v oděvech nebo obuvi. Rozeslala jsem životopisy a vyrazila naprvní pohovor.

  Záměrně neuvádím pro jakou firmu, protože má spoustu poboček a třeba jsem jen narazila na jedno shnilé jablko a kvůli tomu nechci ničit pověst. Přivítala mě vcelku příjemná slečna, ale místo nějakých doplňujících informací, mi odříkala jen to co jsem si přečetla na internetu. Žádné otázky, které by měli zjistit jestli mám nějakou praxi a proč chci jít pravovat k nim. Jediné co jí opravdu zajímalo, jestli mám děti. Asi hodně důležitá informace, protože se mě během těch pár minut zeptala hned třikrát, přesto že by neměla. Že vedla rádoby pohovor přímo na prodejně  mezi zákazníky mě už ani nepřekvapovalo a jen mi suše sdělila že mají vzadu zázemí. Odcházela jsem dost zklamaná. 

  Přesto že je to obyčejná pozice, dost mě překvapilo jednání s jakým jsem se setkala.  Za dva dny jdu na další pohovor To horší už jsem si vybrala, tak se opravdu těším, nevěřím že bych měla takové štěstí hned dvakrát.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 31. 5. 2020

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 9. 2. 2019

Věřím, že to vyjde

Odpovědět
Murmus
Murmus 11. 2. 2019

Děkuji

janinkad
janinkad 4. 2. 2019

Tak to držím palce. Já už také zažila několik pohovorů...ve velké většině jsem byla zklamaná, neboť se nijak neschodovala realita s popisem pracovní pozice. Ale držím palce.

Odpovědět
Murmus
Murmus 5. 2. 2019

děkuji

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 286
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.