Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

moly
moly
Vloženo 14. 6. 2021
Líbí se mi

Vichy M89 Probiotic Fractions

moly
moly
Vloženo 14. 6. 2021
Líbí se mi
Vichy M89 Probiotic Fractions

Vichy M89 Probiotic Fractions

Dnes Vám představím sérum Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions.  Jde o regenerační sérum s probiotickými frakcemi a antioxidanty.  Sérum je vyrobené z termální vody Vichy vulkanického původu. Pomáhá stresované, namáhané pokožce, aby byla opět pružnější, zářivější, bez vrásek a nedokonalostí.

Je mi 36 let a krémům a různým sérům jsem se doteď úspěšně vyhýbala. Mám mastnější pleť a krém mi nedělá příliš dobře. Před třemi týdny se mi ale dostalo na testování sérum od Vichy. Každý večer po vyčištění pokožky aplikuji sérum na obličej a hned druhý den ráno jsem si při pohledu do zrcadla říkala, ze vypadám jinak. Jen manžel nic nepozoroval Aplikace je úplně snadná, lahvička obsahuje kapátko a stačí tři kapky na celý obličej. Pak lehce vmasíruji a sérum se rychle absorbuje. 

Velmi zajímavá mi přijde informace o expozomu. Znáte tento pojem? Stárnutí pleti je totiž z 80% zapříčiněno vlivy okolního prostředí, stresem a zrychleným životním stylem. Zejména ve městech jsme často vystaveni znečištění a klimatickým změnám. I mimo města nás ale může dostihnout nedostatek spánku, hormonální změny, poslední minimálně rok navíc i případné úzkosti a ještě intenzivnější stres. Všechny tyto kritické vnitřní a vnější faktory působící na pleť jsou známy jako expozom a výrazně ovlivňují stav naší pleti. Když je vystavena stresu, její schopnost bránit se je omezena. Objevují se známky slábnoucího zdraví: pokles jasu a elasticity pleti a také vznik drobných vrásek. Takové pleti říkáme stresovaná pleť. Proti expozomu krásně pomáhá právě toto sérum. Vyzkoušejte a uvidíte

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Honzicek
Honzicek 26. 11. 2021

krasna fotka

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 9. 7. 2021

Určitě vyzkouším

Odpovědět
moly
moly 10. 7. 2021

super, me vyhovuje

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 606
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.