Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

PavlaJ.
PavlaJ.
Vloženo 24. 6. 2021
Líbí se mi

Mateřská jako skvělý kurz time managementu

PavlaJ.
PavlaJ.
Vloženo 24. 6. 2021
Líbí se mi
Mateřská jako skvělý kurz time managementu

Mateřská jako skvělý kurz time managementu

Možná se to někomu zdá být velmi nadnesené a přehnané a většina, zejména, mužské populace se mnou nebude souhlasit. Ale já si opravdu myslím, že mateřská dovolená dává maminkám nebo tatínkům pěknou lekci v time managementu.

Nedávno jsem četla pěkný článek ne téma Co mi mateřství dalo. V článku je také zmíněná schopnost plánovat a měnit a přizpůsobit se změně. Myslím, že v dnešní době se tato schopnost opravdu hodí, i když už jsou děti školou povinné, protože život je neustálá změna. A letošní rok byl toho jenom příkladem.

Ještě dnes si některé takové lekce time managementu barvitě vybavuji. Skloubit dvě malé děti (narozené necelé dva roky od sebe), jejich denní spánek (nejlépe, když každá spí jindy, chod domácnosti, dálkové studium a třeba případnou návštěvu dětského lékaře byla opravdu výborná lekce.

Naplánovat vše dopředu, kdy vzbudit, kdy nakrmit, kdy vyrazit, ať máme dostatek času na přebalování, kojení, převlékání apod…. Občas se ta realita hodně lišila oproti původnímu plánu. Ale i tak to byly dobré životní lekce, které se pak člověku určitě hodí.

Co mi ještě mateřství dalo? Naučila jsem se trochu vařit, a to hlavně zdravěji a zkouším a vařím a peču věci, které bych před dětmi asi ani neochutnala ????

Např. mrkvánky nebo třeba špaldové muffiny 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 24. 6. 2021

super .-)

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 476
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.