Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Amanda
Amanda
Vloženo 2. 3. 2017
Líbí se mi

Ego by Roza

Amanda
Amanda
Vloženo 2. 3. 2017
Líbí se mi
Ego by Roza

Ego by Roza

Pamatujete pořad Vem si mě?

 

Kdy nakonec ze svazku Barbary Kautmanové a Michala Červína se narodila dcera Rozárie...?

 

Vztah se rozpadl, ale z devítileté dcery je šikovná malířka.

 

 

Rozárie Kautmanová (*2008) je dětská malířka s valašskými kořeny, žijící v Praze, která se aktivně věnuje malování od svých pěti let. Její styl lze nazvat impresionismem, realismem, jindy i kubismem s osobitým dětským způsobem pojetí, vyjadřujícím emoce a nálady. Obrazy maluje uhlem, dále temperovými a akrylovými barvami pomocí štětců, prstů, párátek a hadříků.

Výtvarný talent zdědila ze strany matky. Ta je vnučkou malíře Václava Jaroně (1920 – 2005), který ve svých obrazech a obrázcích zaznamenával milované mizející Valašsko, a zároveň praneteří akademického sochaře Václava Kautmana (1920 – 1981), výjimečné osobnosti slovenského výtvarného umění. Rozárie již představila svá díla na samostatných vernisážích v Praze a její obrazy jsou součástí nejrůznejších charitativních akcí.

Na základě její tvorby vznikla myšlenka navrhnout kolekci Ego by Roza se zaměřením na výrobu módních doplňků. Jedná se o šátky, šály a foulardy různých velikostí ze stoprocentního hedvábí ”Made in Italy” s potiskem jejích original obrazů.

Spojením originality a nekonvenčního nápadu tak začala spolupráce s věhlasnou italskou  společností. Ta se řadí mezi přední výrobce textilií, která svými  tradicemi, kritériemi a invencemi spolupracuje s největšími světovými modními domy jako jsou Louis Vuitton, Gucci, Dior, Hermés nebo Sonia Rykiel.

 

Vítejte ve světě Ego by Roza

 

 

Dne 23. března 2017 uskuteční slavnostní uvedení značky Ego by Roza na český trh.

Rozárie se dlouhodobě věnuje malbě a na základě její tvorby tak vznikla myšlenka navrhnout první kolekci Ego by Roza. Jedná se o šátky, šály a foulardy různých velikostí ze stoprocentního italského hedvábí s potiskem jejích originál obrazů.

Spojením originality a nekonvenčního nápadu byla nedávno zahájena spolupráce s věhlasnou společností, která se v Itálii řadí mezi přední výrobce textilií. Na základě svých tradic, kritérií a invencí spolupracuje s největšími světovými modními domy jako jsou Louis Vuitton, Gucci, Dior, Hermés nebo Sonia Rykiel. Je mi zároveň ctí, že právě my máme exkluzivitu pro Českou republiku s touto společností.

 

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 5. 4. 2017

Odpovědět
Theoterapeut
Theoterapeut 8. 3. 2017

Hmm

Odpovědět
Ovace
Ovace 2. 3. 2017

Pěkný

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 231
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.