Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Marie Kostelecká
Marie Kostelecká
Vloženo 24. 3. 2018
Líbí se mi

Pampeliškový čaj

Marie Kostelecká
Marie Kostelecká
Vloženo 24. 3. 2018
Líbí se mi
Pampeliškový čaj

Pampeliškový čaj

Pampeliškový čaj působí na rakovinné buňky. Tato rostlina má totiž nezanedbatelné množství léčivých vlastností. Co pro to musíte udělat?

Sbírat na jaře pampelišky z louky nebo přímo ze své zahrádky. Zatímco naše babičky dělávaly z květů pampelišek med nebo sirup, dnes se sbírá i další část z této léčivky. Uhodnete jaká? Ano, je to kořen! Kořen pampelišky může pomoci pacientům s rakovinou.

Kořen pampelišky je 100x účinnější než chemoterapie

Vědci zjistili, že kořen této rostliny funguje lépe, než chemoterapie, protože „ničí“ pouze buňky zasažené rakovinou. Kromě toho má i diuretické vlastnosti, stimuluje sekreci žluče, čistí játra, pomáhá při alergiích a snižuje hladinu cholesterolu. Nacházejí se tu velmi důležité vitamíny a minerální látky jako je vitamín B6, thiamin, riboflavin, vitamín C, železo, vápník, draslík, kyselinu listovou a hořčík.

Obsahuje až 535% potřebné denní dávky vitamínu K a přibližně 110% doporučené denní dávky vitamínu A. Zde jsou všechny údaje o této rostlině, které jsou známé již po mnoho let.

Pampeliškový čaj

The University of Windsor v Kanadě provedla počáteční výzkum a výsledky daly novou naději pro pacienty s rakovinou. Zjistilo se, že kořen pampelišky v podstatě „zabije“ buňky zasažené rakovinou bez škodlivých účinků na jiné buňky v těle (oznámeno na internetových stránkách Natural News).

Pampeliškový čaj působí na postižené buňky tak, že se rozpadají do 48 hodin. Byl učiněn závěr, že kontinuální léčba kořene pampelišky, může zničit většinu rakovinných buněk u postižených pacientů. Kvůli těmto neočekávaným výsledkům skupina výzkumníků získala další podporu pro pokračování výzkumu této zázračné rostliny.

John di Carlo, 72 let, který je osobně přesvědčen o léčivých vlastnostech pampelišky, podstoupil intenzivní a „agresivní“ chemoterapeutické léčby, kterému naději nedávaly. Lékaři ho poslali domů s tím, aby strávil poslední dny se svou rodinou. Během tří let svůj boj s rakovinou vyhrál. Skvělé výsledky zaznamenal již po 4 měsících po užívání čaje z kořene pampelišky. Ani ne půl roku stačilo k vymizení příznaků a vedlo k částečnému až postupně k úplnému ústupu této zákeřné nemoci.

 

"HODNĚ ZDRAVÍ"

 

Více článků nejdete na mém blogu: http://www.zenysro.cz/kostmaruska/blogy

 

Krásný každý den"

 

Váš kouč Marie Kostelecká

www.mariekostelecka.cz

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 26. 3. 2018

Pampeliška je zdravá. Také jsem dělala pampeliškový med z květů. Kořen je ale velmi účinný.

Odpovědět
Marie Kostelecká
Marie Kostelecká 29. 3. 2020

avatar
Zdeňa Slimáčková 25. 3. 2018

Uvaříme

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 24. 3. 2018

dělávala jsem pampeliškový med a kamarád si dělal salát z pampelišek...

Odpovědět
sipeji
sipeji 24. 3. 2018

já dělám sirup, tinkturu z kořene a listy přidávám do salátů, polévek, pomazánek

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 218
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.