Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Sahhu-arah
Sahhu-arah
Vloženo 22. 11. 2017
Líbí se mi

Jste v souladu sami se sebou?

Sahhu-arah
Sahhu-arah
Vloženo 22. 11. 2017
Líbí se mi
Jste v souladu sami se sebou?

Jste v souladu sami se sebou?

Mnoho lidí hledá své poslání a věří, že až ho najdou, změní celý svůj život. Jak ale má přijít poslání, když neděláme, co chceme, nejednáme podle svého srdce a nejsme plně sami sebou?

Myšlení často přenecháváme druhým lidem, televizi, časopisům nebo dalším médiím, které nám doporučují, co dělat, jak zdravě jíst, jak vychovávat děti, i to, co si musíme koupit. Pokud toto máme zpracované, tak pak je tu někdo ještě bližší – rodina.  Ti totiž radí v těchto úkolech nejvíc. I když to může být těžké, neposlouchat naše nejbližší, které opravdu milujeme, musíme si uvědomit svou vlastní vůli, sílu a sebehodnotu. Mít úctu a respekt sám k sobě. Tam to totiž vše začíná. Nikdo nemůže žít váš život za vás.

Pouze my jsme zodpovědni za náš život, naše zdraví a štěstí.

 

S E B E L Á S K A. 

 

Každý jsme tak jiný. Každý má jiné poslání, jiné cíle, vize. Každému se líbí něco jiného. A to, co platí pro všechny ostatní, zkrátka nemusí platit pro vás. Kolik lidí, tolik různých cest. Ukažte sobě i světu svoji výjimečnost, už nechtějte zapadnout.

Vykročte z těchto omezení ostatními a zamyslete se nad svým životem. Je nyní přesně takový, jaký byste ho chtěli mít? Víte, co chcete? A ať  tyto vize můžou být jakkoliv bláznivé, pokud jsou z vašeho srdce, tak věřte, že jsou správné. Pusťte se omezení, které si sami dáváte, že je něco nereálné nebo že teď na to není ten správný čas, že nemáte kolem sebe správné lidi, dostatek peněz, nemáte čas...stop, stop, stop!

NEMÁM = tvé přání je mi rozkazem. Jste v pocitu, že nemáte a tam i směřujete svoji energii. A za slovem nemám je většinou ještě slovo NECHCI, kde se může v tomto slovu ukrývat i strach. Strach z toho nového, z té síly, která vás čeká, ze zodpovědnosti za svůj život a všechny ty změny, které to přinese a vy nevíte jaké budou. Nový život. Pro co jste se ale jako duše rozhodli? Ptám se vás znovu, jak chcete žít?

 

Z mého slovníku nyní dávám pryč slova NEMÁM, MĚL/A BYCH, POKUSÍM SE, NEMŮŽU. 

Zato je nyní nahrazuji slovy: MÁM ZÁMER, ŽÁDÁM, CHCI, TVOŘÍM, DĚLÁM, MANIFESTUJI, ZPŮSOBUJI.

 

A opouštím od strachu být sám sebou. Tento strach nyní odevzdávám - TEĎ!

Vím, že chci být sám sebou, chci plně projevit sám sebe. Ukázat, kdo skutečně jsem, jak tvořím, co si myslím. Už se neskrývám, JSEM.

Tím, že plně příjmeme a projevíme sami sebe, příjmeme všechny části našich Já. Budeme v souladu nejen se sebou, ale i celým Vesmírem, který chce, aby jsme měli vše, co potřebujeme a co nás dělá šťastnými, aby jsme naplnili naši cestu. Jen čeká na nás, na to až přijmeme svoji sílu, sami sebe a začneme žít své sny a touhy.

A tak se staň.

  

www.hvezdneduse.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

super

Odpovědět
Clairest
Clairest 23. 11. 2017

Skvělý návod¨

Odpovědět
Sahhu-arah
Sahhu-arah 23. 11. 2017

U KOCOURA DOMA
U KOCOURA DOMA 23. 11. 2017

Pěkné čtení, pěkný návod na štěstí.

Odpovědět
Sahhu-arah
Sahhu-arah 23. 11. 2017

děkuji <3

sipeji
sipeji 23. 11. 2017

moc hezky napsané

Odpovědět
Sahhu-arah
Sahhu-arah 23. 11. 2017

děkuji <3

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 177
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.