Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 22. 3. 2016
Líbí se mi

Píšete si nákupní seznam? Tak si zapište i tuhle novinku a vzhůru do drogerie

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 22. 3. 2016
Líbí se mi
Píšete si nákupní seznam?  Tak si zapište i tuhle novinku a vzhůru do drogerie

Píšete si nákupní seznam? Tak si zapište i tuhle novinku a vzhůru do drogerie

Nákupní rozhodnutí jsou různá a ovlivňují je ještě různější věci. Má-li to kamarádka, bliká-li to na mě na FB, kupuji si to léta letoucí, vidím reklamu, stojí to hříšné peníze a testujeme-li to u nás na ŽENÁCH s.r.o. Když píšu články o vašich zkušenostech z testovacích produktů, velmi často se nechám strhnout a jdu a nakupuji. Tehdy to nebylo jinak.

Píši si nákupní seznam

Vlastně dva. Jeden je pro mého muže do supermarketu, týká se hlavně jídla. Pěkně za sebou vypisuji nákupní položky, jak jdou regály v obchodě za sebou, aby nemusel zběsile jezdit sem a tam. Fotím a posílám. A to jsem se divila, proč tolik mužů při nakupování s vozíkem v ruce ještě sleduje mobil. Už vím. 

Drogerie, to je moje

Můj druhý seznam je pro mě. Já obstarám drogerii. Výhoda parkování těsně před obchodem mi velmi často umožňuje nákupní seznam rozšiřovat. Takže ten můj je takový orientační. Brouzdám uličkami a plním. Mé podvědomí začíná pracovat. Jasně kapesníčky Zewa, houbičky a hadřík Vileda, tyčinky Racio… toaletní papír… Stojím před regálem a řeším, čím si utřu…, jaký zvolím toaletní papír. Vyzkouším tu ZEWU. Neustále o ní píši, testujeme, tak pojď třívrstvý, voňavý toaletní papíre se splachovatelnou ruličkou, vyzkoušíme tě. Ihned oceňuji jeho praktické balení. Můj nákupní seznam se trochu rozšířil, takže praktické balení na nošení oceňuji i ty tři metry do auta.

A jde se testovat

Moje dcera miluje vybalování nákupů, protože ví, že je tam určitě něco pro ni a navíc ji tím učím věci dávat tam, kam patří. Roznáší po domě nákupní úlovky, nadšeně očuchává svůj nový sprchový gel a oblíbená činnost, stavění komínu z toaletního papíru, začíná. „To je ten, kdy můžeš spláchnout i roličku.“ „Já to chci zkusit, mami.“ Ježiš, že jsem nemlčela. Jak často si musíte uvědomovat s dětmi, co říct a co ne. „Až se papír vypotřebuje, tak to zkusíš,“ pronáším razantně, hrdá na své rozhodnutí. Vzápětí nám začíná večerní čůrací maraton. Lahvičku s pitím do sebe klopí častěji a rychleji než pivní štamgasti a co 20 minut: „Mamí, jdu čůrat.“ Její plán prokukuji záhy a zželí se mi mého dítka a povoluji vymotat ten krásný, pevný, voňavý papír. „Tak si to tedy zkus,“ pronáším rezignovaně.

   

Nakloněné nad toaletní mísou s napětím očekáváme, co se bude dít. Přichází můj manžel a se stoickým klidem hodnotí, co vidí: „Co tam tak koukáte do toho záchodu?“ „Tatí, tatí, je to spláchnutý,“ skáče s absolutně neskrývanou radostí má dcera.

Myslím, že takhle to podobně vypadalo u většiny testerek, které s námi testovaly Toaletní papír Zewa Deluxe Camomile Comfort. A to se můžetepřesvědčit.

Ivana Krotilová: „Zewu doma používáme pravidelně a dlouhodobě. Moc se mi líbí příjemné vůně i barvná provedení s propolisy. Zároveň oceňuji i pevnost a 3-vrstvé provedení, takže když se člověk potřebuje „utřít“, nemusí papír stokrát překládat a neodře si zadnici. Děti si tento toaletní papír také oblíbily a velmi rády ho rozmotávají při hře „hoď si svou roličkou“ – no určitě se se Zewou nenudíme.“

Maty007: „Na toaletním papíru mne moc zaujalo, že je vyráběný z recyklovatelného papíru, což je naprosto super, navíc to ani na něm není poznat, jak tomu je u jiných podobných výrobků. Toaletní papír příjemně voní, snadno se odtrhává a je dostatečně pevný. Děti byly nadšené z možnosti spláchnout roličku do WC. I pro mne je to fajn,nemusím všude sbírat roličky. I můj devítiletý syn potvrdil „ že je dobrej. Za mou rodinu mohu vřele doporučit.“

A další hodnocení si můžete přečíst v komentářích našich testerek a ovlivnit svá nákupní rozhodnutí. My dáváme palec nahoru.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 25. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

seznamy píši

Odpovědět
vendy.z
vendy.z 28. 4. 2016

Také doporučuji, krásně se rozpustí Takhle se dá s nimi blbnout

Odpovědět
benca
benca 23. 3. 2016

este som ju nikdy nehodila do zachoda

Odpovědět
Tamara
Tamara 23. 3. 2016

Seznamy si píšu, obvykle je zapomenu doma pátrám v paměti. A Zewa je fajn.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 287
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.