Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

sarinkaCZ
sarinkaCZ
Vloženo 3. 9. 2017
Líbí se mi

Od korporace k podnikání aneb chci být vlastním pánem

sarinkaCZ
sarinkaCZ
Vloženo 3. 9. 2017
Líbí se mi
Od korporace k podnikání aneb chci být vlastním pánem

Od korporace k podnikání aneb chci být vlastním pánem

Jako studentka vysoké školy jsem si během studia našla různé brigády, abych měla kapitál pro návštěvu hospod, nákup něčeho pěkného i nákup zbytečností, bez kterých se někdy neobejdete. Pět let práce v korporaci ( naštěstí vždy na nižší, než plný úvazek – právě kvůli studiu) mě přesvědčilo, že asi nejsem úplně ten typ, který by dokázal strávit většinu času (jak ze dne, tak ze života) zavřený v kanceláři v openspace…

  V hlavě se postupně rodila myšlenka, že by bylo fajn mít něco vlastního. No jo, ale co v dnešní době vymyslet, co tu ještě není? A přitom ještě něco, co by mě bavilo?

Chytla jsem se vhozené rukavice a začala přemýšlet. Na nápad nemusí člověk čekat až tak dlouho, přijde raz dva. Časově náročnější je až samotná realizace .

  Mám ráda věci s příběhem, kde není vše jen jednoduché, ale je i potřeba se zamyslet. A tak se zrodili Pátrači. Co to vlastně je?

   Je to jeden splněný sen dvou lidí, kteří mají rádi hádanky, hlavolamy, dobrodružství a vše, co je s tím spojené. A voilá – dobrodružná venkovní hra byla na světě . Tedy alespoň její koncept. Přípravy nám zabraly přibližně půl roku. Od vyšperkování nápadů, přes shánění materiálů až k samotné realizaci. A věřte mi, že začátky bývají opravdu krušné a náročné. Ať už co se týká výroby různých komponent, nebo samotné reklamy. (O té zas někdy příště).

   Konečnou fázi a jestli se nám to povedlo, můžete zhodnotit sami – podívejte se na web www.patraci.cz, a pokud jste z Prahy (nebo výlet do hlavního města plánujete), budeme rádi, když se s námi vydáte za tímto dobrodružstvím.

   Hra je podobná principu populárních únikových her, kdy řešíte úkoly a hádanky, jen na rozdíl od těchto escape-games se vše odehrává ve venkovním prostředí. Je tedy vhodná i pro klaustrofobiky . Hratelná je za každého počasí. Trasa je dlouhá přibližně 3km, a časová náročnost je 2-4 hodiny.

K dispozici je výběr ze 2 dobrodružstvíTajemství Slunečního vrchu nebo Tajemství Keplerova teleskopu. Tak poskládejte svůj tým a vydejte se po stopách dávného tajemství ...

   Pokud jste dočetli až sem tak děkuji, a v brzké době se těšte na článek, jak jsme se ze začátku věnovali reklamě a propagaci tohoto dobrodružství.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 14. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
Klára Hrbáčová
Klára Hrbáčová 19. 2. 2018

No, tak to se těším, moc pěkný článeček

Odpovědět
sipeji
sipeji 4. 9. 2017

Velmi zajímavé a těším se na další

Odpovědět
sarinkaCZ
sarinkaCZ 4. 9. 2017

Děkuji vynasnažim se nezklamat očekávání...

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 424
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.