Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

REDZU
REDZU
Vloženo 31. 8. 2021
Líbí se mi

Jak vybavit děti do školy prakticky, originálně a navíc odpovědně? Pořiďte jim školní potřeby na Nakup na Dobro

REDZU
REDZU
Vloženo 31. 8. 2021
Líbí se mi
Jak vybavit děti do školy prakticky, originálně a navíc odpovědně? Pořiďte jim školní potřeby na Nakup na Dobro

Jak vybavit děti do školy prakticky, originálně a navíc odpovědně? Pořiďte jim školní potřeby na Nakup na Dobro

Prázdniny utekly jako voda a nespočet rodičů si nyní láme hlavu nad výběrem vhodných školních pomůcek. Jak se správně zorientovat v nepřeberném množství nejrůznějších značek i materiálů? V první řadě zkuste myslet ekologicky a ekonomicky zároveň. Na trhu je totiž celá řada produktů, které vašim potomkům můžou věrně sloužit i několik let. A navíc jsou šetrné k naší planetě. Vhodnou inspiraci najdete na e-shopu Nakup na Dobro, kde ke spoustě udržitelných vychytávek (nejen) do školy, můžete rovnou přikoupit také trochu dobra pro ostatní. A co je tu k mání pro školáky?

 

Rolování je in!

 

Rolovací batoh

Elegantní a naprosto originální batoh s rolovacím uzavíráním svým vzhledem zaručeně dostane i odrostlejší školáky. Vyroben je z ekologicky vyčištěného banneru, který dlouho zakrýval budovu Národního muzea. Vnitřek batohu nabízí dostatek prostoru pro vše potřebné. Použitá tkanina ochrání obsah batohu před deštěm. 

 

Rolovací penál

Prostorný rolovací penál na propisky, pastelky i tužky se zaručeně stane praktickým, ekologickým a hlavně jedinečným společníkem vašich potomků. Vejde se do něj až 25 kusů psacích či kreslících potřeb. Tuhy jsou přitom chráněny praktickou klopou, která zamezí jejich zlomení. Zavírání je řešeno kulatou pruženkou, která se plně přizpůsobí objemu naplněného penálu. 

Rolovací eko pytlík (nejen) na tělocvik

Nepromokavý rolovací pytlík je vhodný jak na zabalení věcí na tělocvik, tak i na přepravu svačiny či pití. Je skvělým společníkem pro všechny situace. Skvěle se hodí například i do hor pro ochranu oblečení před deštěm nebo na léto jako obal na mokré plavky. 

O přestávce ekologicky

Kapsa na svačinu

Svačinová kapsa s krásnými obrázky lišky představuje skvělou náhradu za plastové sáčky a jednorázové ubrousky. Do této eko kapsy se vejdou dva rohlíky nebo housky. Vnitřní membrána je atestovaná pro styk s potravinami, tedy maximálně bezpečná pro všechno jídlo, které do ní vložíte.

Ekologická lahev na pití

Praktická a odolná lahev značky EQUA s krásným hravým designem se skvěle hodí pro každodenní používání nejen ve škole. Vyrobená je z lehkého plastu pro opakované použití na studené i teplé nápoje. Objem lahve je 600 ml. 

 

„Sešity“ šetrné k lesům

Recyklovatelný skicák

Se skicákem v praktické velikosti A5 a kroužkovou vazbou udělá váš potom velkou parádu nejen ve škole. Desky jsou recyklované ze starých plakátů a recyklovatelného tvrdého papíru. Skicák má 35 listů - jedna strana je vždy potištěná a druhá bílá. 

Deník na zážitky

Pokud chcete svého školáka opravdu potěšit, přikupte mu také krásný designový deníček na zážitky, do kterého si bude s chutí zapisovat každodenní příhody, lepit fotografie či malovat. Zápisník vytvořil dobročinný spolek Dobré ve spolupráci s českým papírnictvím Papelote.  

Rozdávejte dobro dále

PS: Pokud vám není lhostejný ani osud dětí, které nemají takovou péči jako ty vaše, na Nakup na Dobro můžete obdarovat i je! Pořiďte jim třeba tabuli.

Černá tabule v čele třídy, symbol školy a výuky všude na světě. Někdy na ni nevzpomínáme v dobrém a jako děti školou povinné jsme se zdráhali před ní stanout při zkoušení. Ale i díky takové tabuli jsme získali znalosti a vzdělání potřebné pro další život. Školáci a školačky na mnoha místech světa však často nemají ani tuto základní pomůcku. Díky  ADRA Dárku - školní tabule k nim právě jedna taková tabule poputuje. 

 

 

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 1. 9. 2021

Skvělý nápad.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 31. 8. 2021

aha

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 31. 8. 2021

zajímavé, to rolování

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 415
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.