Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 3. 9. 2018
Líbí se mi

Testování Peugeota 2008 dopadlo na výbornou! Mrkněte, co všechno tenhle fešák umí

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 3. 9. 2018
Líbí se mi
Testování Peugeota 2008 dopadlo na výbornou! Mrkněte, co všechno tenhle fešák umí

Testování Peugeota 2008 dopadlo na výbornou! Mrkněte, co všechno tenhle fešák umí

Mám pro vás opět recenzi jednoho vymazleného krasavce! Tentokrát jsem dostaly na řádné otestování PEUGEOT 2008.

Když jsem se dozvěděla, že budeme testovat tento model, hned jsem si vybavila jeho předchůdce - Peugeota 208, kterým jezdilo jednu dobu celé mé okolí. A tak jsem začala přemýšlet, jakým způsobem ho mohli vylepšit. Bude větší? Našlapanější? Stylovější? 3x ANO!

Na první pohled se tváří jako parádní městské SUV. Oproti 208 je vyšší, delší i širší. V autě je mnohem více prostoru pro cestující a všichni mají z auta krásný výhled, a to nejen díky obrovské panoramatické střeše. Jen škoda, že lze ovládat jen střešní clonu a střechu nemůžete otevřít celou. Ovšem ani mnohem dražší vozy tuto možnost nenabízejí, tak bych klidně přihmouřila oči. 

Testovaný model jsme měly v půvabné červené barvě a výbavě GT line. Nejenže auto nikde nepřehlédnete, ale zároveň interiér svými červenými prvky perfektně ladí. Ve dvěřích a na palubové desce červené linie, červeně prošitá sedadla a ve stejném stylu i volant. Já, jakožto žena a milovník promyšlených detailů, opravdu tleskám.  

Velmi diskutovanou věcí na autě byla velikost volantu. Mému partnerovi a jeho kamarádům přišel příliš malý. Mně zpočátku také, ale po pár minutách jízdy jsem si zvykla a vyhovoval mi.  

Peugeot 2008 je vybaven celou řadou nových technologií, jako je například 3D navigace, kterou můžete ovládat i pomocí hlasu. Dalším super pomocníkem je parkovací systém a couvací kamerka. Ta se automaticky aktivuje při zařazení zpátečky a informuje vás vizuálními i zvukovými signály. Takže zaparkujete kdekoliv a nemusíte mít obavy, že byste se někam nevešla, auto vám to včas bude hlásit. 

Co se týče jízdních vlastností, mohu napsat jen samou chválu. Testovaný vůz byl v automatu, takže tímto odpadly obavy z řazení. Auto se mi řídilo velmi dobře. Díky systému Grip Control si můžete zvolit jeden z 5 režimů, který se hodí právě na daný typ vozovky.

Zažila jsem s ním i jeden velmi adrenalinový zážitek, kdy se mi ve 130km/h objevila na dálnici srnka. Za brzdy Peugeota 2008 bych po této zkušnosti dala klidně ruku do ohně, protože jsem s ním zvládla manévr hodný profíka. Přejezd z pruhu do pruhu, brzda až na podlaze a Peugeot se na silnici držel jak přibitý! Z celé situace jsme oba vyvázly bez jediného škrábance, takže díky, kamaráde! 

Níže pro vás mám video, tak se nezapomeňte mrknout a dejte mi vědět, jak se vám líbí! 

Přeji spoustu šťastných kilometrů, dávejte na sebe pozor. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 985
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.