Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 27. 5. 2018
Líbí se mi

Jaký byl můj víkend? Víno, zpěv a nový luxusní Lexus IS

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 27. 5. 2018
Líbí se mi
Jaký byl můj víkend? Víno, zpěv a nový luxusní Lexus IS

Jaký byl můj víkend? Víno, zpěv a nový luxusní Lexus IS

Díky internetovému magazínu Zenavaute.cz jsem opět dostala možnost vyzkoušet nové auto a tentokrát to byl Lexus IS 300. A tady pro vás přináším recenzi z mé několikadenní zkušenosti. Ráda bych na začátek podotkla, že jsem ho vzala na výlet na Moravu a užila jsem si přes 800km dlouhou jízdu. A pozor. Nádrž nebyla zdaleka prázdná! Takže kdo se chce o tomto skvělém hybridu vědět více, nechť pokračuje ve čtení. 

Tichý a stylový, takový je Lexus IS

Velkou pochvalu si ode mě Lexus IS 300 zaslouží za mimořádně atraktivní vzhled a dynamický design. Stačí jen nasednout do tohoto sportovní sedanu a okamžitě se vám rozproudí krev v žilách. A nebudu vám lhát, ne jeden chlap se za námi otáčel. Na koho to asi bylo? 

Tohle auto na sebe strhává opravdu všechnu pozornost, a to nejen díky svému vzhledu. Z části je to také tím, že při jízdě městem není téměř slyšet. A co teprve, když nastartujete. "Už se jako můžu rozjet?" honilo se mi hlavou. Samozřejmě, že jsem mohla a tohle byl pro mě jeden z WOW momentů. 

A ptáte se jakto, že je tak tiché? Je to proto, že koukáte na hybrida - auto, které chytře spojuje funkci benzínového motoru s elektromotorem. Tahle hybridní technologie díky jízdě na elektřinu pomáhá snižovat spotřebu paliva a určitě je i šetrnější k životnímu prostředí. Díky autonomnímu dobíjení se dobije zcela sám, automaticky a během jízdy. Takže nemusíte mít obavy, že byste ho musela zapojit někde mezi nákupem a jízdou pro děti do zásuvky. Když jsem ale pak na dálnici šlápla na pedál pořádně, ozval se 2,5litrový atmosférický benzinový čtyřválec v plné kráse.

V autě jsem se cítila neuvěřitelně pohodlně a bezpečně. Propracovaný interiér působí velmi inovativně a dojmem moderního luxusu. Kožené, vyhřívané a velmi pohodlné sedačky, 8 airbagů, prémiová navigace, systém rozpoznávání dopravních značek, systém varování při opuštění jízdního pruhu, automatické přepínání dálkových světel a mnoho dalších systémů podporující řízení, které vám zdokonalí požitek z jízdy. 

A konečné hodnocení?

Láska na první pohled!  

Jezdit s tímto modelem pro mě byl opravdu zážitek. Tichý komfortní chod a design vyniká nad ostatními vozy, ve kterých jsem měla tu čest sedět. A abych vám tento zážitek trochu víc přiblížila, opět jsem pro vás natočila krátké video, tak se nezapomeňte podívat!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kája007
Kája007 14. 3. 2019

Skvělé

Odpovědět
Kája007
Kája007 14. 3. 2019

Tvořilka97
Tvořilka97 1. 6. 2018

Skvělé!

Odpovědět
Lucie0777
Lucie0777 30. 5. 2018

to musela být jízda! a ty vinice, paráda

Odpovědět
Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o. 31. 5. 2018

To teda, byla to jízda ve všech směrech

KamilaK
KamilaK 28. 5. 2018

wau

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 28. 5. 2018

paráda

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 999
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.