Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 22. 11. 2021
Líbí se mi

Známe výherce soutěže o krmítko a pítko Robin 3 v 1 pro volně žijící ptáky od české společnosti Plastia

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 22. 11. 2021
Líbí se mi
Známe výherce soutěže o krmítko a pítko Robin 3 v 1 pro volně žijící ptáky od české společnosti Plastia

Známe výherce soutěže o krmítko a pítko Robin 3 v 1 pro volně žijící ptáky od české společnosti Plastia

V období od 22. 11. do 29. 11. 2021 jsme pro vás připravily soutěž o 7 krmítek a pítek pro volně žijící ptáky Robin 3 v 1 od české společnosti Plastia. 

Na které uživatele se v této soutěži usmálo štěstí?

Krmítko a pítko pro volně žijící ptáky Robin 3 v 1 vyhrávají:

Amanda

Corela

Katy3

Baram10

Gabulka

Danusch

Prokopka

Výherkyním gratulujeme!

Přizvěte domů ptačí hosty

Docela nenápadný ptáček velikosti vrabce. Díky jeho výrazné barvě ho rozpozná i naprostý laik. Je k nalezení takřka všude, jeho melancholický zpěv zaslechneme ze stinných lesů, zarostlých břehů řek i z městských parků a zahrad. Podmínkou pro zdárný život tohoto sympatického opeřence je jen trocha hustšího křoví v okolí. Poznali jste ho? Řeč je o července, v angličtině ROBIN jeho jméno nese novinka v řadě potřeb pro dokrmování ptáků a hmyzu od společnosti Plastia. 

Je k dispozici ve 2 variantách, 3in1 (krmítko na sypkou směs, krmítko na lojové koule a pítko ) a ve variantě 2v1 ( krmítko na sypkou směs a krmítko na lojové koule ) 

Zásobník krmítka pojme  0,55 l sypké směsi. Řadí ke krmítkům, které je potřeba doplňovat téměř každý den. Je-li péče o ptáky váš koníček, uvítáte rutinu, kterou doplňování krmiva vyžaduje. Jakmile si ptáci na nové krmítko zvyknout, počítají s ním. Všimněte si, že mají svoji obědovou pauzu, čas, kdy se k vám na balkon nebo zahradu přiletí občerstvit. Pro dosypání krmítka stačí odšroubovat stříšku.

„Krmítko Robin je typem krmítka, do kterého ptáci nemohou jednoduše zasednout a znečisťovat krmivo svým trusem . Nejvíce oceňujeme variabilitu výrobku – můžete nandat lojové koule nebo nacvakat bidélka a záslepky a nasypat semena a nebo do stejného klobouku zacvaknout nádržku na vodu a máte pítko”, popisuje výhody produktu Lucie Hošková, zástupkyně ředitele ČSO

O co soutěžíme?

Vyhrát můžete krmítko a pítko pro volně žijící ptáky Robin 3 v 1 od značky Urbalive by Plastia, díky kterému se vaše zahrada, balkón nebo terasa stanou živou přírodní oázou.

5 tipů správné péče o krmítko ROBIN

  • k umístění volte nejlépe klidné a závětrné místo, přibližně 1,5 m nad zemí, ideálně 2–3 m od keřů a hustých porostů, aby nebylo lehce přístupné kočkám nebo dalším predátorům. 
  • pravidelným čištěním (odstraňováním slupek, zbytků trusu i nespotřebované potravy), zabráníte případnému přenosu infekčních nemocí.
  • při intenzivním dešti nebo sněžení může potrava v nechráněném krmítku navlhnout. Pokud ji ptáci neskrmí během jednoho dne, raději nahraďte krmivo čerstvou dávkou.
  • při pozorování zjevně nemocných ptáků krmítko vydezinfikujte a nechte důkladně vyschnout, abyste předešli šíření původců nemoci. 
  • nečistoty snadno odstraníte kartáčkem, celé krmítko můžeme dezinfikovat vodou s octem v poměru 9:1.

Pod dohledem ornitologů

Česká společnost ornitologická s Plastií spolupracuje už několik let a to především v oblasti správného přikrmování ptáků. Plastia je také hlavním partnerem programu Ptačí hodinka – sčítání ptáků na krmítkách, kterého se vždy v lednu účastní desítky tisíc lidí. ROBIN je už čtvrtým produktem, které z této spolupráce vzešel.

Jak se můžete zapojit do soutěže?

V období od 22. 11. do 29. 11. 2021 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně a bude vždy 144. v pořadí, vyhraje 1x Robin 3 v 1 krmítko a pítko pro volně žijící ptáky. Produkt je nutné si vyzvednout v Pracovně Ženy s.r.o. Praha na adrese Karlínské náměstí 6, Praha 8.

Nápovědu na soutěžní otázku najdete TADY!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Misa
Misa 30. 11. 2021

Gratuluji

Odpovědět
Veronika5
Veronika5 30. 11. 2021

gratuluji

Odpovědět
heluska
heluska 30. 11. 2021

Gratuluji ke krásné výhře.

Odpovědět
jaaniickaa
jaaniickaa 30. 11. 2021

gratuluji

Odpovědět
Jana7
Jana7 30. 11. 2021

gratuluji všem

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 488
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.