Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 4. 3. 2021
Líbí se mi

Na koho se usmálo štěstí v soutěži o sadu přírodních čističů CLEANEE ECO

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 4. 3. 2021
Líbí se mi
Na koho se usmálo štěstí v soutěži o sadu přírodních čističů CLEANEE ECO

Na koho se usmálo štěstí v soutěži o sadu přírodních čističů CLEANEE ECO

V období od 17. 3. do 24. 3. 2021 jsme pro vás připravily soutěž o velký balíček přírodních čističů CLEANEE ECO. Radost touto výhrou uděláme hned pěti z vás! 

Na které uživatelky se v této soutěži usmálo štěstí?

Sadu čisticích prostředků CLEANEE ECO vyhrávají:

Eva13

Malča

Vyoralova.k

Matej123

Brambora

 Výhercům gratulujeme! 

 

ISOKOR - Měníme svět čištění 

Přírodní čisticí prostředky CLEANEE ECO obsahují výlučně přírodní extrakty z rostlin, organické za studena lisované oleje, esenciální oleje a přírodní soli. Unikátnost produktů spočívá nejen v kvalitě vstupních surovin, ale zejména v jejich následném zpracování, které je předmětem světově jedinečného know-how.

ISOKOR Bohemia si důsledně vybírá své dodavatele a v maximální možné míře dohlíží na výrobní procesy bezodpadové výroby. Díky speciálnímu složení a zpracování mají přípravky hygienické vlastnosti a na površích zanechávají neviditelnou vrstvu, která zabraňuje ulpívání nežádoucích mikroorganismů. Produkty CLEANEE ECO neobsahují žádné složky, které mají negativní dopad na lidské zdraví a životní prostředí.

O co soutěžíme?

Ve výherním balíčku CLEANEE ECO naleznete hygienické čisticí prostředky pro využití v domácnosti (KUCHYNĚ, KOUPELNA, OKNA), čistič na dětské HRAČKY a příslušenství a přírodní hygienický sprej NA RUCE:

 CLEANEE ECO hygienický čistič na KUCHYNĚ 500 ml - silný, ale přitom šetrný přírodní čistič. Na čistotu v kuchyni a hygienickou ochranu ploch. Je vhodný na všechny povrchy jako kuchyňská linka, kuchyňské spotřebiče (se skleněnými i kovovými povrchy), na dřevěné i plastové povrchy. Poradí si i se silným znečištěním v troubě nebo na grilu. 

 Na koupelnovou sanitu, baterie, koupelnový nábytek a spotřebiče je ideální přírodní CLEANEE ECO hygienický čistič na KOUPELNY 500 ml. Kromě nečistot odstraní i nežádoucí patogeny a pohltí nepříjemný zápach.

 Pro čištění lesklých a skleněných ploch doplňuje řadu pro domácnost přípravek CLEANEE ECO hygienický čistič na OKNA 500 ml. Má nejen čisticí a hygienické vlastnosti, ale také nezanechává šmouhy a leští povrchy.

 Šetrný přírodní čisticí prostředek CLEANEE ECO hygienický čistič na HRAČKY 500 ml ocení každá starostlivá maminka. Bezpečný přípravek, který odstraní i nežádoucí patogeny, je vhodný na všechny povrchy okolo dětí – hrací plochy, stoly, přebalovací podložky, dětské jídelní židličky, hrací pěnové podložky, hrazdičky a k hygienickému mytí nočníků, dětských přídavných WC prkének a další výbavy včetně dětských hraček. Může být použit i k hygienickému čistění stolů a nábytku.  

 CLEANEE ECO hygienický sprej na RUCE 50 ml je účinný proti obaleným virům, mezi které patří i koronavir. Splňuje normu EN 14476. Díky svému přírodnímu složení nevysušuje ruce, je to skvělá alternativa k běžným alkoholovým dezinfekcím. Kompaktní balení 50 ml se vejde do každé kabelky, kapsy nebo batohu.

 

Jak se můžete zapojit do soutěže?

V období od 17. 3. do 24. 3. 2021 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude vždy 138. v pořadí, vyhraje 1x sadu přírodních čističů CLEANEE ECO.

 

Nápovědu na soutěžní otázku najdete TADY!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Božena Brázdilová 11. 7. 2021

užitečná výhra

Odpovědět
Nika 2019
Nika 2019 24. 6. 2021

gratuluji....

Odpovědět
avatar
Helena Vokurkova 11. 6. 2021

Gratuluji

Odpovědět
javomark
javomark 16. 5. 2021

Výherkyním gratuluji

Odpovědět
avatar

užitečná výhra.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 416
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.