Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 3. 5. 2021
Líbí se mi

Zapojte se do soutěže a vyhrajte balíčky udržitelných produktů pro krásu a zdraví od značky Tento

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 3. 5. 2021
Líbí se mi
Zapojte se do soutěže a vyhrajte balíčky udržitelných produktů pro krásu a zdraví od značky Tento

Zapojte se do soutěže a vyhrajte balíčky udržitelných produktů pro krásu a zdraví od značky Tento

V období od 3.5. do 10.5.2021 jsme pro vás připravily soutěž o 5x výherní balíček udržitelných produktů pro krásu a zdraví s papírovými produkty denní spotřeby od značky Tento. 

Více jemnosti pro nás a budoucí generace

Dřevo, ze kterého značka Tento své produkty vyrábí, pochází z udržitelně kontrolovaných lesů. Za každý vykácený strom jsou zasazeny čtyři nové. Přibližně 90 % dřeva, které značka Tento využívá, je certifikováno a u 100 % dřeva lze vystopovat původ až k jeho udržitelným kořenům. Udržitelnost se promítá i do výroby. Optimalizuje se využívání vody a energie, aby bylo co nejefektivnější. Cílem značky Tento je využít i veškeré vedlejší produkty z výroby a podle posledních výsledků se to zdaří na neuvěřitelných 98 %. Navíc stále své principy udržitelnosti zlepšuje a do roku 2030 plánuje z výroby zcela vyřadit nutnost využití fosilních paliv.

Na obalech záleží

Zároveň obaly značky Tento jsou udržitelné. Za poslední dva roky společnost snížila podíl plastů v obalech, ve kterých jsou baleny výrobky. Do roku 2030 je pak v plánu mít nabídku zcela bez plastů.

Vyráběné blízko vás

Všechny produkty značky Tento se vyrábí v rozumné vzdálenosti od zdrojů surovin a od našich odběratelů. Menší vzdálenost totiž znamená menší potřebu přepravy zboží a tím pádem i snížení emisí CO2. Cílem společnosti Tento je udržovat vzdálenost mezi místem výroby a zákazníkem do 500 kilometrů.

O co soutěžíme?

Ve výherním balíčku značky Tento najdete například třívrstvý toaletní papír Tento Classic nebo papírové utěrky Tento Kitchen.

Udržitelná řešení hledejte i mezi produkty každodenního života. Třívrstvý toaletní papír Tento Classic je nyní jemnější a pevnější a je vyroben z obnovitelného dřeva pocházejícího z udržitelně obhospodařovaných lesů. Vyrábí se blízko spotřebiteli, aby se minimalizovaly emise oxidu uhličitého při dopravě. 

Stejným způsobem je k přírodě ohleduplná také výroba třívrstvých papírových utěrek Tento Kitchen. Jsou z extra silného papíru, který lze bezpečně použít i při kontaktu s potravinami. Skvěle se hodí pro čištění kuchyně jídelny od nepořádku z vaření a stolování.  

Jak se můžete zapojit do soutěže?

V období od 3.5. do 10.5.2021 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude vždy 159. v pořadí, vyhraje 1x balíček udržitelných produktů pro krásu a zdraví, jehož součástí je ekologický odličovací tamponek, přírodní mycí houba, kuchyňské utěrky Tento Kitchen a toaletní papír Tento Classic. 

Nápovědu na soutěžní otázku najdete TADY.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
alenka008
alenka008 13. 5. 2021

Juuuj, to som presvihla! Taka super cena!

Odpovědět
ES
ES 13. 5. 2021

když za jeden strom vysází čtyři

Odpovědět
avatar
Pavli Fialu 11. 5. 2021

Odpovědět
cibulinecka
cibulinecka 11. 5. 2021

Zase jsem to prošvihla...

Odpovědět
ababa
ababa 11. 5. 2021

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 414
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.