Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristýna | ŽENA s.r.o.
Kristýna | ŽENA s.r.o.
Vloženo 13. 12. 2018
Líbí se mi

Známe vítězky příběhu na motivy filmové pohádky Čertí brko a psacího pera Čertí brko

Kristýna | ŽENA s.r.o.
Kristýna | ŽENA s.r.o.
Vloženo 13. 12. 2018
Líbí se mi
Známe vítězky příběhu na motivy filmové pohádky Čertí brko a psacího pera Čertí brko

Známe vítězky příběhu na motivy filmové pohádky Čertí brko a psacího pera Čertí brko

V období od 20.12. do 31.12.2018 jste se mohly zapojit do soutěže o 3 krásné knížky na motivy filmové pohádky Čertí brko a 3 psací pera. My už známe vítězky! Jsou jimi:

Olidor
kalimera
Janina H.

Moc gratulujeme! 

 

 

Věděli jste, že peklo je úřad starý jako lidstvo samo a vůbec tu není proto, aby nám něco zlého našeptával?

Zlo si totiž každý nosí v sobě... Nejmocnější pekelnou zbraní je Čertí brko, které zapisuje všechny hříchy. Aby čerti nemuseli za hříšníky létat po celém světě, mají ho rozdělený na jednotlivá podpekla, odpovědná ústřednímu peklu a samotnému Luciferovi. 

Zbrusu nová česká pohádka, na kterou se budete moct podívat i v kině nebo v televizi, vás zavede do podpekla Pervidle a místně příslušné obce Pytlov. V podpekle se jednoho dne porouchá Čertí brko a Lucifer se rozhodne pověřit doručením nového nezkušeného čerta Bonifáce, aby se nekňuba ve světě trochu otrkal. Bonifác se vydává do Pytlova, ale hned zkraje ho zdejší šejdíř krejčí Klouzek okrade nejen o brko, ale i o další kouzelné pekelné předměty. Události pak nabírají rychlý spád: Pytlov ovládnou místní vychytralci, lenoši a podvodníci, jimž se dokonce podaří zrušit peklo a uvěznit jeho vládce! Bonifác v sobě musí probudit všechny čertovské síly a na plné obrátky roztočit závity svého vynalézavého mozku, aby osvobodil Pytlov, Lucifera a také krásnou nehříšnici Markétku, do které je zamilovaný až po uši, z moci zloduchů a povalečů. 

Nádherné celostránkové ilustrace scénografa, loutkaře, výtvarníka a pedagoga Roberta Smolíka doplněné řadou propracovaných náčrtků, plánů, zápisků, razítek, kolků a známek vytvářejí spolu s textem harmonicky působivý celek knihy, která má navíc velmi aktuální vyznění – pamatujte, milí hříšníci: kdo chce rušit peklo, ten to s vámi nikdy nemyslí dobře. Právě takový má v sobě zla nejvíc. A nikdy nevěřte nikomu, kdo vám slibuje ráj na zemi, protože ten si musí každý zasloužit sám. I přes svůj hluboký obsah je tenhle poučný příběh napsaný s lehkostí a neuvěřitelným vtipem, takže se při jeho čtení bude opravdu dobře bavit celá rodina!

 

 

Jak se zapojit do soutěže?

V období od 20. 12. do 31. 12. 2018 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude vždy 150. v pořadí, vyhraje knížku na motivy pohádky Čertí brko a psací pero. 

 

Nápovědu na soutěžní otázku najdete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 8. 5. 2020

Pekná výhra

Odpovědět
Majina
Majina 9. 3. 2019

zaujímavá výhra pre zaujímavých ludí.

Odpovědět
javomark
javomark 12. 1. 2019

gratulace

Odpovědět
Radi
Radi 11. 1. 2019

Připojuji se ke gratulantům.

Odpovědět
Anysangel
Anysangel 11. 1. 2019

gratuluji

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 221
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.