Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 6. 10. 2021
Líbí se mi

Vyhrajte Hračkobox: přenosný box na hračky s hrací podložkou, který můžeme mít doma, a anebo vzít kamkoliv na výlet

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 6. 10. 2021
Líbí se mi
Vyhrajte Hračkobox: přenosný box na hračky s hrací podložkou, který můžeme mít doma, a anebo vzít kamkoliv  na výlet

Vyhrajte Hračkobox: přenosný box na hračky s hrací podložkou, který můžeme mít doma, a anebo vzít kamkoliv na výlet

V období od 8. 10. do 15. 10. 2021 jsme pro vás připravily soutěž o 3x multifunkční hračkobox, který můžete mít doma, anebo si jej vzít kamkoliv na výlet, k prarodičům nebo ke kamarádům.  

Všichni rodiče dětí se jistě shodnou, že udržet pořádek mezi hračkami, je často neřešitelný oříšek. Hračky bývají poházené všude po pokoji a jejich úklid zabere více času, než je milé. Hračkobox je dostatečně veliký úložný box s integrovanou hrací podložkou o objemu 24 l, díky kterému ušetříte čas při úklidu hraček. Hračkobox se kromě ukládacího prostoru skládá i z hrací plochy, kam se hračky vysypou a zůstanou tak snadno na jednom místě. 

O co soutěžíme?

MULTIFUNKČNÍ BOX S HRACÍ PODLOŽKOU:

Děti si rády hrají s hračkami. Děti milují mít svůj vlastní prostor během hraní. Děti si velmi rády berou své hračky ven – ke svým přátelům, na výlety nebo k prarodičům. Hračkobox s podložkou na hraní vám usnadní život a poskytne vám mnoho výhod. Použití boxu je vhodné doma, na chatě, i venku. Díky Hračkoboxu ušetříte váš čas. Vezměte box s sebou na všechna svá oblíbená místa a užijte si čas společně se svými dětmi – zatímco si vaše děti hrají na hrací podložce, vy si užíváte chvíle klidu. Box je vhodný do interiéru i exteriéru.

ÚKLID HRAČEK BĚHEM PÁR VTEŘIN:

Stále řešíte, že jsou hračky vašich dětí rozházené a válí se po podlaze? Hračkobox na skladování hraček vám pomůže! S tímto boxem můžete zapomenout na nekonečné uklízení hraček z podlahy po celém vašem bytě, nebo domě. Hračkobox má v hrací podložce zabudované stahovací šňůrku, díky kterým je úklid hraček velmi rychlý. Za šňůrky zatáhnete a hračky sklouznou po hrací podložce dovnitř boxu během pár vteřin.

KVALITNÍ MATERIÁL:

Hračkobox na ukládání hraček s podložkou na hraní je vyrobena z vysoce kvalitního oxfordského plátna a polyesteru. Díky precizní výrobě a pozornosti věnované detailům je Hračkobox odolný, a zároveň příjemný na hraní. Rukojeti jsou odolné pro nošení hraček a pokladů vašich dětí.

VELIKOST HRAČKOBOXU:

Úložný box na hračky měří 40 cm na výšku, průměr je 30 cm, a šířka hrací podložky 148 cm

DOKONALÝ DÁREK PRO DĚTI:

Hračkobox pomáhá dětem vytvořit si dobrý návyk na uklízení hraček a rozvíjí tak praktické a organizační schopnosti dětí. Hračkobox je dokonalým dárkem pro děti, přátele a celou rodinu.

Jak se můžete zapojit do soutěže?

V období od 8. 10. do 15. 10. 2021 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude vždy 114. v pořadí, vyhraje 1x Hračkobox. Multifunkční přenosný box s hrací podložkou, který můžete mít doma, anebo si jej vzít kamkoliv na výlet, k prarodičům nebo ke kamarádům. 

Nápovědu na soutěžní otázku najdete TADY!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Ingrid Smítalová 20. 10. 2021

Gratuluji výhercům

Odpovědět
vondr.v
vondr.v 20. 10. 2021

parádní výhra

Odpovědět
avatar
Eva Žižková 19. 10. 2021

Odpovědět
evabel
evabel 18. 10. 2021

Super

Odpovědět
rolnička
rolnička 17. 10. 2021

Super, ale soutěž jsem promeškala.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 423
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.