Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 5. 11. 2015
Líbí se mi

Vůně, darovaná tečka k dokonalosti!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 5. 11. 2015
Líbí se mi
Vůně, darovaná tečka k dokonalosti!

Vůně, darovaná tečka k dokonalosti!

Jeden z častých dárků, které ale my ženy milujeme. Zahalená do krásné vůně kráčíte svým životem. Když najdete tu svou, která podtrhuje vaše já, je to výhra. Kolik různých osobností, tolik může být i vůní. Každá touží po něčem jiném. Některá vůně mámí, jiná léčí, další vzbuzuje touhu,… Krásná vůně je dárkem na jistotu. Myslím, že se objeví na wishlistu mnohých žen. Tak prosím, malá inspirace co vyzkoušet.

Prim hrají smyslné sladké vůně s kapkou Orientu. Vyznačují se výrazným dřevitým či kořenitým základem, který se skvěle prolíná se sladkými ovocnými akcenty. Vůně dodají styl, eleganci a nádech svůdného tajemna. Například  Calvin Klein Eternity Now

Jemnou květinovou vůni využije jistě každá žena. Parfémy Lanvin vynikají svým mimořádným půvabem a univerzálností. Parfémovou jedničkou je Lanvin Eclat D´Arpege – šeříkový parfém, který milují ženy po celém světě. Pro ty z vás, které žijí život naplno, tu máme rozvernou vůni Lanvin Eclat D´Arpege Pretty Face – pronikavou a jemně nasládlou vůni. A trojici uzavírá designová vůně Lanvin Eclat D´Arpege Arty.

Kdo nemusí klasické parfémy, může vyzkoušet parfémované oleje, jejichž vůně je prosycena energií italského slunce, mořským vánkem Středozemního moře, všudypřítomným horkým vzduchem, vůní květin a vzácných dřevin. Podívejte na Frais Monde.

To nejlepší nakonec. Luxusní vůně s orientálním nádechem. Sofistikovanou kráskou je dámská vůně Roberto Cavalli Nero Assoluto. Vzácné akordy ebenového dřeva společně s květem orchideje a vanilkou vám dodají šmrnc a styl. Mohlo by se zdát, že parfuméři zapomínají na milovníky květin. Nebojte, i romantické duše si přijdou mezi podzimními vůněmi na své.

 Cítíte, jak to vše krásně voní? Já už mám svou vybranou. A co vy?

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 440
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.