Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 6. 11. 2015
Líbí se mi

Vánoční seznamy se plní. Nebojte, naše nová rubrika tipů vám pomůže!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 6. 11. 2015
Líbí se mi
Vánoční seznamy se plní. Nebojte, naše nová rubrika tipů vám pomůže!

Vánoční seznamy se plní. Nebojte, naše nová rubrika tipů vám pomůže!

Děti se na Vánoce těší už od léta a my si už od léta přehráváme v hlavě scénář předvánočního shánění dárků. „Co koupíme babičce? Minulý rok dostala… Já nevím, co mám stále vymýšlet. Kolik to stojí peněz.“ Slova každého druhého. Mě vymýšlení dárků baví, mám na to speciální část v diáři, kam si nápady píšu, maluju i lepím. A protože víme, že v této oblasti se hodí inspirace a ještě více tipů, zejména když jsou prověřené, vytvořily jsme pro vás rubriku, kde můžete čerpat nápady pro své dárky. Stačí kliknout, podívat se, přečíst a pak už je to na vás.

Každou ženu potěší kosmetika, malé zázraky, co nás dělají krásnějšími. A v čase vánočních večírků a návštěv musíme vypadat obzvláště dobře. Podívejte se na pár tipů a buďte připravené na plesovou sezónu.

Pomocníky nejen pro domácnosti najdete tady. Časy jsou ty tam, kdy kuchyňský robot nebo zubní kartáček, nebyl hoden vystavení. Krásný design a úžasné funkční vlastnosti načerpejte TADY.

Chystá se vaše dítě od září do školy. Ideální čas mu nadělit pod stromeček novou školní tašku. Vězte výběr není úplně tak jednoduchý, a proto se mrkněte SEM.

Nový rok, pro mnohé nový začátek, nám by postačila jen nová vůně. Parfémy, šperky, věřte, tímhle ženu nikdy neurazíte. Začněte vybírat ZDE.

Bezpečí na cestách, dárek pro muže, který ve skrytu duše oceníte i vy. Pro koho je automobil pravá ruka nebo hodně cestuje, balíček první záchrany je to nej. Mrkněte.

Další tipy určitě naleznete v naší rubrice Testovaly jsme nebo v Dárkovně. Spousta produktů, které jsme vyzkoušely, napsaly hodnocení a vy se jen můžete inspirovat a vybírat.

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 8. 5. 2020

Pekná výhra

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 439
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.