Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 29. 8. 2021
Líbí se mi

Kdo uspěl v soutěži o členství v Audioteka Klubu? My to víme!

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 29. 8. 2021
Líbí se mi
Kdo uspěl v soutěži o členství v Audioteka Klubu? My to víme!

Kdo uspěl v soutěži o členství v Audioteka Klubu? My to víme!

V období od 9. 9. do 16. 9. 2021 jsme pro vás připravily soutěž o 3x dárkové poukazy na čtvrtletní předplatné do Audioteka Klubu v hodnotě 297 Kč.

Na které uživatelky se v této soutěži usmálo štěstí?

Čtvrtletní předplatné do Audioteka Klubu vyhrávají:

MiluškaL

Nirak

Petra Polášková

 Výherkyním gratulujeme! 

Cestou do práce, během úklidu, při svižném běhu anebo večer při uspávání nejmenších. V předplatitelském programu Audioteka Klub můžete poslouchat takřka kdykoliv a kdekoliv. Za měsíční poplatek 99 Kč získáte neomezený přístup k více než 900 titulů nejrůznějších žánrů. Ať už milujete napínavé detektivky, anebo si rády odpočinete u komedií, s audioknihami v Klubu poznáte nový rozměr prožitku z poslechu.

Příběhům propůjčili hlas uznávaní interpreti a přední čeští herci jako Taťjana Medvecká, Martin Myšička, Petra Špalková nebo mistr mluveného slova Jiří Lábus. Díky Audiotece objevíte kouzlo tzv. superprodukcí, které svým zpracováním připomínají film, jen tvůrci sázejí výhradně na zvuk a originální audio efekty. Překvapením pro mnohé budou i zbrusu nové formáty, které byste si u audioknih sotva představily. Do uší si tak můžete pustit zábavné audiositcomy, vzdělávací audioshow se špičkovými odborníky nebo audioseriály napsané vyhledávanými a cenami ověnčenými autory.

O co soutěžíme?

Vyhrát můžete dárkový poukaz na čtvrtletní předplatné  do  Audioteka  Klubu  v  hodnotě  297  Kč. S tím si členství v Klubu aktivujete během chvilky. Stačí se zaregistrovat na www.audioteka.cz, stáhnout si aplikaci Audioteka a zadat unikátní kód předplatného. Díky funkcím aplikace si pak poslech uzpůsobíte na míru svým potřebám. Můžete si třeba nastavit noční režim přehrávání, zvolit rychlost zvuku, nebo dokonce streamovat za volantem auta s podporou Apple Car a Android Auto. V rámci funkce Rodinné sdílení se k jednomu účtu připojí další dva členové domácnosti, takže si příběhy užije celá rodina. Zde jsou naše tipy pro malé i velké posluchače.

Łukasz Orbitowski, Klaudie Mynarská: Recepce

Nadnárodní firma, deváté patro, dlouhý pult u vchodu a tři recepční, z nichž každá má jiný pohled na svět. Věříte, že skutečnou moc má v korporátu vedení? Kdepak! Doopravdy velí ten, kdo má pod palcem tři K – kávovar, kurýry a komunikaci. Vítejte na Recepci, v revíru roztodivných příběhů a neuvěřitelných situací, které v satirickém audiositcomu roztáčí Hana Vagnerová, Zuzana Kronerová a Marie Poulová.

Jiří Havelka: Vlastníci

Úspěch sklízeli v divadle, jako film vyprodávali kina po celé České republice a teď si je můžete vychutnat i v superprodukci Audioteky. Děj Vlastníků se točí kolem klasické domovní schůze, která se záhy promění v souboj eg. Humornými a místy až bizarními dialogy prostupují skrytá tajemství, dávné křivdy i nečekaná spojenectví. Uragán tragikomických zvratů bravurně rozehrávají Tereza Dočkalová, Zuzana Kronerová, Jiří Lábus a další výteční herci.

Daniel Anýž: Jdu s hlavou vztyčenou

Slavná slova Milady Horákové, napsaná v posledním dopisu svým nejbližším, jsou názvem našeho dalšího tipu. Co formovalo Miladu Horákovou? A kde brala tolik síly, odvahy a energie, aby dokázala přežít nacistické věznění a nepoddala se ani svým komunistickým vrahům? Posluchačům se poprvé předkládá ucelený příběh celé její rodiny v podání Jiřího Dvořáka, Taťjany Medvecké a Libora Hrušky.

Adolf Dudek: Špalíček pohádek a říkadel

Zapomeňte na počítání oveček, pusťte (nejen) svým dětem na dobrou noc oblíbené české pohádky. Díky poutavému hlasu herečky Ani Geislerové v plné kráse vyzní příběhy o Perníkové chaloupce, Červené karkulce nebo Palečkovi. Nejmenší posluchači se mohou těšit i na nejznámější lidová říkadla, básničky a písničky.

Více informací o Audioteka Klubu najdete zde.

 

Jak se můžete zapojit do soutěže?

V období od 9. 9. do 16. 9. 2021 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude vždy 111. v pořadí, vyhraje 1x dárkový poukaz na čtvrtletní předplatné do Audioteka Klubu v hodnotě 297 Kč.

 

Nápovědu na soutěžní otázku najdete TADY!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tvořilka97
Tvořilka97 21. 9. 2021

Velká gratulace!

Odpovědět
vondr.v
vondr.v 21. 9. 2021

gratuluji

Odpovědět
janeve
janeve 20. 9. 2021

gratuluji

Odpovědět
Misa
Misa 20. 9. 2021

Gratuluji

Odpovědět
Evaevik
Evaevik 17. 9. 2021

pěkné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 483
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.