Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Weef
Weef
Vloženo 1. 11. 2015
Líbí se mi

Svůdná a šik! Nový trend podprsenek

Weef
Weef
Vloženo 1. 11. 2015
Líbí se mi
Svůdná a šik! Nový trend podprsenek

Svůdná a šik! Nový trend podprsenek

Pryč jsou časy, kdy jste se musela trápit pouze v kosticové podprsence. Nová módní vlna volá po pohodlí a nabízí všem ženám možnost cítit se nejen dobře, ale také šik.

Podprsenky bez kostic jsou záležitostí velmi pohodlnou. Jejich zpracování a design je obvykle tak pěkný, že je povoleno ho ukázat. Stačí, aby podprsenka decentně vykukovala zpoza trička, a když bude ještě k tomu odlišné barvy, než je váš svršek, máte vyhráno. Nejčastěji se podprsenky objevují v krajkovaném provedení ve vše možných střizích, s ramínky klasickými nebo na zády zkříženými. Někdy právě zpracování a proplétání ramínek v zadní části vytváří zajímavé a poutavé vzory.

Podprsenku bez kostic seženete určitě i v jednoduchém designu, tedy spíše sportovní. Ale i ta je momentálně povolena pod jednoduchá trička.

Záleží samozřejmě hodně na tom, jaké máme poprsí. Tomu by měla odpovídat volba vaší podprsenky. Pokud jej máte větší, je na místě volit podprsenku, která prsa hezky podrží a semkne. 

1. H&M, 399 Kč 2. New Yorker, 349 Kč 3. Mango, 599 Kč 4. Mango, 499 Kč 5. H&M, 399 Kč/2 ks 6. LIndex, 599 Kč 7. Lindex, 499 Kč

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 8. 5. 2020

Pekná výhra

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 477
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.