Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Míša | ŽENA s.r.o.
Míša | ŽENA s.r.o.
Vloženo 11. 8. 2020
Líbí se mi

Soutěžte o školní aktovku nebo batoh české značky BAAGL má své vítěze

Míša | ŽENA s.r.o.
Míša | ŽENA s.r.o.
Vloženo 11. 8. 2020
Líbí se mi
Soutěžte o školní aktovku nebo batoh české značky BAAGL má své vítěze

Soutěžte o školní aktovku nebo batoh české značky BAAGL má své vítěze

V období od 18. 8. 2020 do 25. 8. 2020 jsme pro vás připravily soutěž o 1x aktovka nebo batoh dle vlastního výběru pro kluka na www.baagl.cz a 1x aktovka nebo batoh dle vlastního výběru pro holku na www.baagl.cz  (vybírat aktovku nebo batoh můžete z aktuální skladové zásoby)

Na které uživatelky se s v této soutěži usmálo štěstí?

Aktovka nebo batoh dle vlastního výběru pro kluka

CK

Aktovka nebo batoh dle vlastního výběru pro holku

Netri

 

Moc gratulujeme! 

BAAGL

Základními produkty značky BAAGL jsou právě školní aktovky a batohy. Při výrobě všech typů aktovek i batohů je kladen důraz na kvalitu provedení, zvolených materiálů a na funkčnost. Samozřejmostí jsou ergonomicky tvarovaná záda, která ve spojení s plně nastavitelnými ramenními popruhy zaručují tu nejmenší možnou zátěž pro dětskou páteř. Dalším velmi důležitým prvkem u aktovek je posuvný zádový systém, jehož prostřednictvím lze individuálně, dle tělesné stavby a výšky dítěte, nastavit polohu popruhů.

Doplňků a detailů, které zvyšují komfort při nošení, najdete u aktovek a batohů značky BAAGL opravdu hodně. Nechybí různé kapsy na drobnosti ani flexibilní kapsa pro láhev na pití. Bezpečnost pak zajišťuje řada reflexních prvků pro dobrou viditelnost dítěte za špatného počasí, v šeru nebo ve tmě. Aktovky i batohy jsou vyrobeny z pevných, voděodolných materiálů, lze je lehce omývat a udržovat. 

Kolekci doplňují další nepostradatelné produkty – oblíbené sáčky na obuv, penály, desky na sešity nebo boxy na svačinu. Mnohé z nich lze sladit s motivem aktovky. Vyberou si všichni kluci i holky, kteří chtějí být nepřehlédnutelní!

Jak se můžete zapojit do soutěže?

V období od 18. 8. 2020 do 25. 8. 2020 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 355. v pořadí, vyhraje 1x aktovka nebo batoh dle vlastního výběru na www.baagl.cz pro kluka

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 455. v pořadí, vyhraje 1x aktovka nebo batoh dle vlastního výběru na www.baagl.cz pro holku

(vybírat aktovku nebo batoh můžete z aktuální skladové zásoby)

Nápovědu na soutěžní otázku najdete TADY!

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Alena Otilová 30. 5. 2021

My jsme vybírali školní batoh pro prvňáčka vloni a nakonec nás nejvíc zaujal batoh s traktorem z https://www.stil.cz/vse-do-skoly-pro-prvnacky/ . Je dost velký a kvalitně udělaný, tak ho bude mít syn i do druhé třídy, tak jsme ráda, že letos žádný vybírat nemusíme . Zabralo nám to dost času a nějaké peníze batohy také stojí.

Odpovědět
avatar
Ivana Mrázková 21. 2. 2021

Školní aktovka - na začátku září jsem https://www.deti-hracky.cz/produkt/skolni-aktovka-lava-99245/ kupovala tuto sedačku svému synátorovi. A už v říjnu jsme ji zazimovali. Tolik peněz stálo nakoupit boty aby chodil do školy jako fešák a oni nám to potom zavřou. Kam ta doba spěje. Potřebovala bych si zase pobrečet nějaké mamince na kávičce na rameno. Tohle je nesmyslné.

Odpovědět
ababa
ababa 4. 2. 2021

gratuluji

Odpovědět
Misa
Misa 24. 11. 2020

Gratuluji

Odpovědět
Li
Li 31. 10. 2020

Gratuluji

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 518
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.