Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Míša | ŽENA s.r.o.
Míša | ŽENA s.r.o.
Vloženo 26. 10. 2020
Líbí se mi

Známe vítězky soutěže o originální 3D omalovánky Helma Roto

Míša | ŽENA s.r.o.
Míša | ŽENA s.r.o.
Vloženo 26. 10. 2020
Líbí se mi
Známe vítězky soutěže o originální 3D omalovánky Helma Roto

Známe vítězky soutěže o originální 3D omalovánky Helma Roto

V období od 4. 11. do 11. 11. 2020 jsme pro vás připravily soutěž o 5 originálních papírových 3D omalovánek ZOO SET od Helma Roto.

Na které uživatelky se s v této soutěži usmálo štěstí?

Originální papírové 3D omalovánky ZOO SET od Helma Roto získávají:

Janyna88

Sašetka

MissM

INOMA

Lorka

 

Moc gratulujeme! 

Prostorové 3D omalovánky od Helma Roto

Společnost Helma Roto proto ve spolupráci s výtvarnicí a ilustrátorkou Romanou Andělovou představuje 3D omalovánky, které rozvíjí dětskou představivost, zručnost, prostorové vnímání a v neposlední řadě dětskou fantazii.

Využijte společně strávený čas se svými dětmi jej k oboustranné spokojenosti a zkuste vytvořit trojrozměrnou, barevnou papírovou hračku nebo vymalovat okouzlující pohádkové motivy. Nejen, že se společně pobavíte, ale vaše dítě si navíc vyzkouší zapojit vlastní svět fantazie a trénovat řadu základních dovedností.

„Snažili jsme se pro děti připravit 3D omalovánky tak, aby je zaujaly po celou dobu tvoření. V dnešním digitálním světě není lehké představit dostatečně atraktivní produkt, který získá jejich pozornost a touhu tvořit a rozvíjet fantazii. Věřím, že se nám to povedlo, a že si z naší široké škály motivů každý vybere a ponoří se tak společně s dětmi do pohádky či zvířecích říší“, říká Romana Andělová, výtvarnice a ilustrátorka ze studia Angel Art a dodává: „není přece nic krásnějšího, než prožívat společně strávený čas se svými dětmi“!

Jak se tvoří s 3D omalovánkou?

Složit papírovou trojrozměrnou hračku nikdy nebylo jednodušší. Pro každého malého umělce je na papírovém základu připravený obrys hračky k vyloupnutí a jednoduchý malovaný návod k sestavení. V každém balení je hraček hned několik! Jakmile si sestavíte všechny kousky, můžete si připravit pastelky, barvičky nebo fixy a každou hračku vymalovat podle návrhu nebo vlastní fantazie. Jednotlivé papírové obrysy navíc můžete použít i jako samostatné šablony zvířátek nebo postaviček k malování.

3D omalovánky jsou skvělou výtvarnou pomůckou motivující děti od 4 let k vlastnímu tvoření. Malí výtvarníci se tak učí samostatně pracovat a soustředit se. Pro rodiče je zajímavé díky pozorování dětí při dotváření omalovánek zjistit, jakou má dítě fantazii, motorické schopnosti, barevné cítění či cit pro přesnost. Můžete také nechat dětem prostor pro vlastní projev, vždyť u mnoha budoucích povolání je fantazie předpokladem úspěchu. 

Jak se můžete zapojit do soutěže?

V období od 4. 11. do 11. 11. 2020 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude vždy 180. v pořadí, vyhraje 1x prostorové 3D omalovánky ZOO SET od Helma Roto.

 

Nápovědu na soutěžní otázku najdete TADY!

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Nika 2019
Nika 2019 24. 6. 2021

gratuluji....

Odpovědět
avatar
Helena Vokurkova 11. 6. 2021

Gratuluji

Odpovědět
javomark
javomark 6. 2. 2021

gratuluji

Odpovědět
ababa
ababa 4. 2. 2021

gratuluji

Odpovědět
holubica1112
holubica1112 2. 1. 2021

gratulácia.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 231
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.