Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Míša | ŽENA s.r.o.
Míša | ŽENA s.r.o.
Vloženo 7. 11. 2019
Líbí se mi

Známe vítězky soutěže o kvalitní produkty značky Breville! Soutěžily jsme o ruční šlehač, rychlovarnou konvici a topinkovač

Míša | ŽENA s.r.o.
Míša | ŽENA s.r.o.
Vloženo 7. 11. 2019
Líbí se mi
Známe vítězky soutěže o kvalitní produkty značky Breville! Soutěžily jsme o ruční šlehač, rychlovarnou konvici a topinkovač

Známe vítězky soutěže o kvalitní produkty značky Breville! Soutěžily jsme o ruční šlehač, rychlovarnou konvici a topinkovač

 V období od 25. 11. do 3. 12. 2019 jsme pro vás připravily soutěž o 3 pomocníky do kuchyně od značky Breville.

1. cena - 1x ruční šlehač Breville v hodnotě 2 290 Kč

 2. cena – 1x rychlovarná konvice Breville High Gloss v hodnotě 1 850 Kč

3. cena – 1x topinkovač Breville High Gloss v hodnotě 1 890 Kč

 

Známe vítězky soutěže!

Ruční šlehač Breville v hodnotě 2 290 Kč vyhrála uživatelka:

xverca

 

Rychlovarná konvice Breville High Gloss v hodnotě 1 850 Kč vyhrála uživatelka:

magina

 

Ropinkovač Breville High Gloss v hodnotě 1 890 Kč vyhrála uživatelka:

Eliška12

 

Vítězkám moc gratulujeme! 

 

Ruční šlehač HeatSoft Breville

Každá správná kuchařka ví, že konzistence másla je při pečení skvělých pochoutek klíčová pro dosažení těch nejlepších výsledků. Ztuhlé máslo právě vyndané z lednice, či naopak máslo narychlo rozpuštěné k nim nikdy nevede. S technologií HeatSoft odpadá dlouhé čekání na změknutí másla do požadované konzistence, technologie využívá mírné teplo, které ohřívá studené přísady během mixování na pokojovou teplotu. U ručního šlehače Breville jí tak díky technologii HeatSoft dosáhnete stisknutím jediného tlačítka a krátkým mixováním vskutku za okamžik. Kromě úspory času budou další odměnou i krásně nadýchané buchty, koláče, dortové korpusy či cukroví.

Bohaté příslušenství

Šlehač Breville je vybaven bohatým příslušenstvím vyrobeným z kvalitní oceli. K dispozici jsou dvě šlehací metly, jejichž konstrukce umožňuje důkladné a rychlé míchání u všech druhů směsí. Zejména pro hnětení těst jistě využijete dva hnětací háky a pro zapracování vzduchu do směsí jako jsou vaječné bílky, žloutky nebo šlehačka se skvěle hodí dodávaná drátěná metla.

 

Rychlovarná konvice Breville High Gloss

Funkční a stylová rychlovarná konvice Breville High Gloss s kapacitou 1,7 litru. Dopřejte si tuto luxusní konvici s elegantním a čistým designem, který skvěle doplní vaši kuchyň.

Praktický pomocník

Kromě toho je konvice tichá a rychlá - za několik okamžiků připraví až 8 šálků horké vody. Zároveň vás na uvedení do bodu varu upozorní i vizuálním signálem. Množství vody pak můžete kdykoliv zkontrolovat praktickým průhledným průzorem.

 

 

Topinkovač Breville High Gloss

Topinkovač Breville High Gloss vynikne v každé kuchyni díky kombinaci elegantního, čistého stylu a řady nepostradatelných funkcí. Příprava snídaně v tomto designovém kousku je záležitostí pár okamžiků.

Snídaňový pomocník

V tomto modelu topinkovače připravíte najednou dva plátky toustů. Přístroj disponuje řadou nepostradatelných funkcí. Možnost regulace intenzity opečení bereme jako samozřejmost, ale topinkovač Breville High Gloss si poradí i s hluboko zmraženým pečivem díky funkci rozmrazování. U vystydlých kousků snídaně pak oceníte možnost opětovného zahřátí, kdy během pár vteřin bude toust opět chutnat jako čerstvě opečený.

Funkce "Zvedněte a uvidíte" umožňuje zkontrolovat úroveň opečení i během práce topinkovače. Jednoduše kdykoli zvednete páku, zkontrolujete toust a v případě potřeby ji poté znovu spusťte, abyste mohli pokračovat v opékání.

 

 

Jak se můžete zapojit do soutěže?

V období od 25 11. do 3. 12. 2019 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 165. v pořadí, vyhraje ruční šlehač Breville.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 275. v pořadí, vyhraje rychlovarná konvice Breville High Gloss.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 395. v pořadí, vyhraje topinkovač Breville High Gloss.

 

Nápovědu na soutěžní otázku najdete přímo TADY!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Elen1234
Elen1234 9. 11. 2020

Odpovědět
Li
Li 31. 10. 2020

Gratuluji

Odpovědět
andeliChek
andeliChek 26. 8. 2020

gratulace ♥

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 8. 5. 2020

Gratulujem

Odpovědět
Kajuš
Kajuš 29. 4. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.