Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Míša | ŽENA s.r.o.
Míša | ŽENA s.r.o.
Vloženo 7. 11. 2019
Líbí se mi

Známe vítězky soutěže o kvalitní produkty značky Breville! Soutěžily jsme o ruční šlehač, rychlovarnou konvici a topinkovač

Míša | ŽENA s.r.o.
Míša | ŽENA s.r.o.
Vloženo 7. 11. 2019
Líbí se mi
Známe vítězky soutěže o kvalitní produkty značky Breville! Soutěžily jsme o ruční šlehač, rychlovarnou konvici a topinkovač

Známe vítězky soutěže o kvalitní produkty značky Breville! Soutěžily jsme o ruční šlehač, rychlovarnou konvici a topinkovač

 V období od 25. 11. do 3. 12. 2019 jsme pro vás připravily soutěž o 3 pomocníky do kuchyně od značky Breville.

1. cena - 1x ruční šlehač Breville v hodnotě 2 290 Kč

 2. cena – 1x rychlovarná konvice Breville High Gloss v hodnotě 1 850 Kč

3. cena – 1x topinkovač Breville High Gloss v hodnotě 1 890 Kč

 

Známe vítězky soutěže!

Ruční šlehač Breville v hodnotě 2 290 Kč vyhrála uživatelka:

xverca

 

Rychlovarná konvice Breville High Gloss v hodnotě 1 850 Kč vyhrála uživatelka:

magina

 

Ropinkovač Breville High Gloss v hodnotě 1 890 Kč vyhrála uživatelka:

Eliška12

 

Vítězkám moc gratulujeme! 

 

Ruční šlehač HeatSoft Breville

Každá správná kuchařka ví, že konzistence másla je při pečení skvělých pochoutek klíčová pro dosažení těch nejlepších výsledků. Ztuhlé máslo právě vyndané z lednice, či naopak máslo narychlo rozpuštěné k nim nikdy nevede. S technologií HeatSoft odpadá dlouhé čekání na změknutí másla do požadované konzistence, technologie využívá mírné teplo, které ohřívá studené přísady během mixování na pokojovou teplotu. U ručního šlehače Breville jí tak díky technologii HeatSoft dosáhnete stisknutím jediného tlačítka a krátkým mixováním vskutku za okamžik. Kromě úspory času budou další odměnou i krásně nadýchané buchty, koláče, dortové korpusy či cukroví.

Bohaté příslušenství

Šlehač Breville je vybaven bohatým příslušenstvím vyrobeným z kvalitní oceli. K dispozici jsou dvě šlehací metly, jejichž konstrukce umožňuje důkladné a rychlé míchání u všech druhů směsí. Zejména pro hnětení těst jistě využijete dva hnětací háky a pro zapracování vzduchu do směsí jako jsou vaječné bílky, žloutky nebo šlehačka se skvěle hodí dodávaná drátěná metla.

 

Rychlovarná konvice Breville High Gloss

Funkční a stylová rychlovarná konvice Breville High Gloss s kapacitou 1,7 litru. Dopřejte si tuto luxusní konvici s elegantním a čistým designem, který skvěle doplní vaši kuchyň.

Praktický pomocník

Kromě toho je konvice tichá a rychlá - za několik okamžiků připraví až 8 šálků horké vody. Zároveň vás na uvedení do bodu varu upozorní i vizuálním signálem. Množství vody pak můžete kdykoliv zkontrolovat praktickým průhledným průzorem.

 

 

Topinkovač Breville High Gloss

Topinkovač Breville High Gloss vynikne v každé kuchyni díky kombinaci elegantního, čistého stylu a řady nepostradatelných funkcí. Příprava snídaně v tomto designovém kousku je záležitostí pár okamžiků.

Snídaňový pomocník

V tomto modelu topinkovače připravíte najednou dva plátky toustů. Přístroj disponuje řadou nepostradatelných funkcí. Možnost regulace intenzity opečení bereme jako samozřejmost, ale topinkovač Breville High Gloss si poradí i s hluboko zmraženým pečivem díky funkci rozmrazování. U vystydlých kousků snídaně pak oceníte možnost opětovného zahřátí, kdy během pár vteřin bude toust opět chutnat jako čerstvě opečený.

Funkce "Zvedněte a uvidíte" umožňuje zkontrolovat úroveň opečení i během práce topinkovače. Jednoduše kdykoli zvednete páku, zkontrolujete toust a v případě potřeby ji poté znovu spusťte, abyste mohli pokračovat v opékání.

 

 

Jak se můžete zapojit do soutěže?

V období od 25 11. do 3. 12. 2019 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 165. v pořadí, vyhraje ruční šlehač Breville.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 275. v pořadí, vyhraje rychlovarná konvice Breville High Gloss.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 395. v pořadí, vyhraje topinkovač Breville High Gloss.

 

Nápovědu na soutěžní otázku najdete přímo TADY!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
andeliChek
andeliChek 26. 8. 2020

gratulace ♥

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 8. 5. 2020

Gratulujem

Odpovědět
Kajuš
Kajuš 29. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 21. 4. 2020

Gratuluji

Odpovědět
scarlie
scarlie 10. 1. 2020

Gratuluji ke krásným výhrám

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 521
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.