Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 3. 3. 2016
Líbí se mi

Móda vás baví, proto soutěž prodlužujeme. Vytvořte módní koláž a vyhrajte úžasné ceny!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 3. 3. 2016
Líbí se mi
Móda vás baví, proto soutěž prodlužujeme. Vytvořte módní koláž a vyhrajte úžasné ceny!

Móda vás baví, proto soutěž prodlužujeme. Vytvořte módní koláž a vyhrajte úžasné ceny!

Čas je neúprosný, víme. A jelikož vás móda a tvoření baví, soutěž prodlužujeme. Vaše módní koláže jsou krásné a velmi inspirativní. Proto dáváme ještě týden těm, které by rády ukázaly, jak si umí pohrát s módou. Ceny jsou lákavé. A kdo by v tyto báječné jarní dny neuvítal nové kousky oblečení ve svém šatníku?  Tak kombinujte a vouchery mohou být vaše.

Je móda váš život? Kombinujete, hrajete si s doplňky, zajímáte se o nové trendy? Možná už jste fashion blogerkou, nebo o tom uvažujete, zkrátka móda vás baví a už se těšíte s čím přijde jarní sezóna? Tak právě pro vás jsme ve spolupráci s modinem.cz, připravily soutěž, ve které můžete vyhrát 3 poukázky v hodnotě 2.000 Kč na nákup oblečení.

Modino.cz je internetový portál, kde najdete krásné a trendové oblečení inspirované Španělskem a Francií. Pokukujete po novém kabátku, lehčím svetříku či barevných kalhotách? Můžete si být jistá, že s modely z modino.cz nebudete šedou myškou. Chcete tyto krásné modely, tak neváhejte a zúčastněte se naší soutěže. Tohle vás bude bavit.

   

Jak se soutěže zúčastnit?

Nejlépe se nakupuje s kamarádkou. S ní probíráte, po čem v šatníku toužíte a která kabelka či sukně vám už nedá tři dny spát. Vytvořte nám tedy módní koláž z nejméně 4 produktů oblečení a doplňků pocházejících z modino.cz na téma „Pokec s kamarádkou.“ 

Na stránkách modina.cz si vyberte oblečení a doplňky, které slaďte dohromady a vytvořte outfit, ve kterém byste vyrazila na „pokec s kamarádkou“. Poskládejte jednotlivé kousky oblečení dohromady a vytvořte módní koláž, kterou vložte do blogů, rubrika Móda a styl i s průvodním textem (názvy produktů a ceny), co se vám líbí za oblečení a proč jste vybrala tyto kousky. Do titulku vašeho blogu vždy napište: Soutěž modino: (pokračování titulku už je na vás)

 

Blogy vkládejte do 4. dubna 2016 do rubriky Blogy – Móda a styl.

Od 5. dubna do 11. dubna 2016 proběhne hlasování, kdy vyberete 3 vítězky.

Z vložených módních blogů pak vy svými hlasy vyberete tři vítězky. Pozor, každá z vás může vložit pouze jednu módní koláž. Vaše koláže bude sledovat i přední česká stylistka Klára Klempířová, která nám poradí, jak kombinovat, a s vítězkami se ráda pozná.

   

Vaše módní koláž

Kreativitě se meze nekladou. Tvořte, kombinujte, ale pozor, jen z produktů modina.cz. Fotografie produktů lze kopírovat, vždy však uveďte název produktu a cenu buď rovnou do koláže, nebo do textu pod ni. A malý příklad, jak může koláž vypadat, či ještě lépe. Koláž vložte jako titulní foto nebo do textu blogu. Podívejte se na již přidané soutěžní outfity. Krásné.

 

Přejeme mnoho štěstí a těšíme se na vaše koláže. Inspirujte nás všechny a vyhrajte skvělé ceny.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 219
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.