Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Známe výherkyně! Které z vás usnadníme úklid velkým balíček čistících prostředků Sidolux?

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 4. 10. 2017
Líbí se mi
Známe výherkyně! Které z vás usnadníme úklid velkým balíček čistících prostředků Sidolux?

Známe výherkyně! Které z vás usnadníme úklid velkým balíček čistících prostředků Sidolux?

V období od 16. 10. do 23. 10. 2017 jsme pro vás připravily soutěž o tři velké balíčky čisticích a pracích prostředků Sidolux pro komplexní péči o domácnost.

 

Velký balíček čistících prostředků Sidolux vyhrává:

Zdenkyr

Renuš89

12Kacka12

 

Vítězkám gratulujeme a přejeme bleskový úklid!

 

Kouzlo čistého a voňavého domova

Každý z nás chce mít doma čisto a voňavo, pokud máte malé děti, platí to dvojnásob. Produkty Sidolux jsou u nás v ČR zatím méně známé, a přesto svou kvalitou přesahují většinu čisticích prostředků na českém trhu. Všechny výrobky Sidolux se vyznačují mimořádnou kvalitou, kterou rozeznáte již při prvním použití.

Dnes není potřeba kupovat hned několik čisticích prostředků, abyste docílili čistého domova. Pokud vám vyhovuje mít vše v jednom, pak je právě pro vás ideální produkt Sidolux Universal, který se hodí pro všechny omyvatelné povrchy. Výrobky řady Sidolux Universal jsou čisticí prostředky vhodné pro mytí podlahy, nádobí, koupelen, ale poradí si i s odolnější špínou.

Z mnoha příjemných vůní vyzkoušíte:

  • Marseillské mýdlo

Závan Středozemí, vyhlášená vůně z okolí Marseille, se u Vás doma může zabydlet nastálo a dodat vašemu domovu pocit letní dovolené.

  • Květinový vánek

Dopřejte si jedinečnou květinovou vůni rozkvetlé zahrady. Příjemná a vyvážená vůně Vám po celý rok bude připomínat sluncem a barvami prosycené dny plné jasu a pohody.

  • Zelené hrozny

Provoňte a pročistěte domácnost příjemnou vůní zelených hroznů a užívejte si této přitažlivé vůně po celý rok.

 

Sidolux window NANO CODE s vůní ARCTIC  

Vaše okna zazáří arktickou čistotou a domem se ponese příjemná vůně! O průzračná okna se postará přísada NANO CODE, která díky obsahu nanočástic mění povrch skla tak, aby bylo odolnější vůči špíně a minerálním látkám obsaženým v dešťových kapkách. Voda po skle lehce stéká a nezanechává šmouhy.

SPRAY proti prachu s vůní MARSEILLSKÉHO MÝDLA

S touto vlajkovou lodí značky Sidolux bude váš nábytek vždy zářit čistotou. Speciální aktivní pěna odstraňuje z povrchů prach a zabraňuje dalšímu usazování nečistot. Zanechá na vyčištěném povrchu aktivní štít, který chrání nábytek před opětovným usazováním prachu. Navíc má tato pěna příjemnou vůni, kterou ucítíte ještě dlouho po skončení úklidu.

Sollux Organic na nádobí

SOLLUX ORGANIC CLEAN je inovativní řada organických čisticích prostředků vytvořená s ohledem na osoby trpící alergií a zejména s citlivou pokožkou. Všechny prostředky obsahují výhradně přírodní složky rostlinného původu z certifikovaného ekologického zemědělství, garantující 100% bezpečnost.

Perlux COLOR prací perly na barevné prádlo 

Praní nikdy nebylo jednodušší! Inovativní, super koncentrované prací perly, které kombinují nejlepší vlastnosti pracích prášků a gelů jsou velice efektivní v odstranění špíny a nečistot z barevných tkanin, ale zároveň rozjasní barvy a chrání je před vyblednutím. Praní je tak bezpečnější a účinnější, než kdy předtím. A toto všechno bez ohledu na prací teplotu!

Perlux Aviváž

Koncentrovaný avivážní prostředek pro dokonalou parfemaci prádla a ochranu jeho vláken díky technologii Total Soft Care. Díky této technologii můžete prát s aviváží i ručníky nebo jiné froté prádlo, technologie zajišťuje to, že Vám vlákna ochrání a zároveň netvrdnou.

Aviváž Perlux zajišťuje výjimečnou měkkost tkanin a také přispívá k ochraně a sytosti barev. Parfemace, jejíž kompozice je tvořena velmi moderně, zaručuje příjemnou a dlouhotrvající vůni.

 

A jak se do soutěže můžete zapojit?

V období od 16. 10. do 23. 10. 2017 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude vždy 200. v pořadí, vyhraje balíček produktů Sidolux. 

 

Odpověď na soutěžní otázku najdete ZDE

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 8. 5. 2020

Pekná výhra

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 5. 2020

krásná výhra

Odpovědět
Alinda64
Alinda64 21. 11. 2017

Gratuluji

Odpovědět
konatovka
konatovka 18. 11. 2017

Srdečně gratuluji k velmi pěkné výhře.

Odpovědět
12Kacka12
12Kacka12 16. 11. 2017

Dobrý den, jsem jedna z výherkyní a stále výhra nepřišla!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 508
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.