Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ali|ŽENA s.r.o.
Ali|ŽENA s.r.o.
Vloženo 26. 7. 2018
Líbí se mi

A kdo z vás vyhrál školní aktovku, kterou navrhla Dara Rolins a její dcera Laura

Ali|ŽENA s.r.o.
Ali|ŽENA s.r.o.
Vloženo 26. 7. 2018
Líbí se mi
A kdo z vás vyhrál školní aktovku, kterou navrhla Dara Rolins a její dcera Laura

A kdo z vás vyhrál školní aktovku, kterou navrhla Dara Rolins a její dcera Laura

Od 6. 8. do 13. 8 jsme  soutěžily o stylovou školní aktovku Lola značky Baagl.

A kdo vyhrál? 

Heluš

Moc gratulujeme!!!

Dara Rolins, ikona české a slovenské hudební scény, spojila svoje jméno a svůj cit pro design se značkou BAAGL, jíž se stala ambasadorkou. Spolu se svou dcerou Laurou navrhla vlastní exkluzivní kolekci DARA & LOLA PRAY FOR LOVE. Design produktů se vymyká všemu, co je v současné době v tomto segmentu na trhu k dostání, a jistě potěší všechny, kdo nechtějí jít s davem a mají rádi originalitu.

„A je to tu! První BAAGLY navržené týmem Dara a Lola jsou na světě. Jsem na ně moc pyšná a jsem nadšená, protože jsou přesně takové, jak jsem chtěla. Chtěla jsem spolu s Laurou vymyslet bágl, který bude nositelný jak pro školáky, tak ale i pro mne, protože já miluju batohy, a tak nějak přirozeně ke mně patří. Věřím, že se vám všem budou líbit,“ říká ke své nové kolekci Dara Rolins.

Hlavním produktem kolekce DARA & LOLA PRAY FOR LOVE je školní aktovka pro 1.–2. třídu ZŠ nebo školní batoh určený od 3. třídy ZŠ.

U jejich výroby byl kladen důraz na ergonomii, konstrukci, zvolené materiály, bezpečnost a chytrou organizaci. Jednokomorová školní aktovka má ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční popruhy.

Dalším, velmi důležitým prvkem je posuvný zádový systém – BAAGL ADJUSTABLE SYSTEM. Ten umožňuje nastavit aktovku dle tělesné stavby dítěte. Aktovka tak může s dítětem růst a podle potřeby ji lze velmi jednoduše upravit. Doplňků a detailů, které zvyšují komfort při nošení aktovky, je u BAAGLU opravdu hodně. Nesmí chybět přední a boční kapsa na různé drobnosti, kapsa na pití nebo novinka – vnitřní úchyt na penál. To vše napomáhá dětem naučit se lepší organizaci pomůcek, a šetřit tak jejich čas. Nezapomíná se ani na bezpečnost dětí. Dostatek reflexních prvků zajišťuje dobrou viditelnost dítěte za špatného počasí, v šeru nebo ve tmě. A pozor: pro všechny parádnice jsou k aktovce navíc přidané stylové vyměnitelné obrázky na suchý zip. Kolekce dále obsahuje penál, box na svačinu, sáček na obuv, desky na sešity a lahev na pití.

 

A jak se do soutěže můžete zapojit?

V období od 6. 8. do 13. 8. 2018 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 300. v pořadí, vyhraje školní aktovku Baagl.

 

Odpověď na soutěžní otázku hledejte ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 31. 10. 2020

Gratuluji

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 8. 5. 2020

Pekná výhra

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 2. 9. 2018

Gratuluji

Odpovědět
javomark
javomark 25. 8. 2018

Odpovědět
vondr.v
vondr.v 21. 8. 2018

gratuluji

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.