Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 15. 11. 2015
Líbí se mi

Předvánoční úklid? Radujte se, s těmito pomocníky to půjde skoro samo!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 15. 11. 2015
Líbí se mi
Předvánoční úklid? Radujte se, s těmito pomocníky to půjde skoro samo!

Předvánoční úklid? Radujte se, s těmito pomocníky to půjde skoro samo!

Nevím, proč to tak je, že největší úklid musí být před Vánocemi. Cídí se nejzapadlejší růžky, každá i mini dekorace, skleničky vyleštěné k dokonalosti a podlaha jako zrcadlo. Nikdy se na tento uklízecí čas netěšíme, myslím, že mluvím za všechny, nejraději bychom se mu vyhnuly. Jenže to nejde. Už není důvod, existují totiž skvělí pomocníci od Viledy a dalších, se kterými je úklid potěšení a důvodem roztančit své uklízecí pomocníky. Tady je máte. Můžete je využít samy, nebo darovat, abyste někomu ulehčily úklidové trápení.

Ač listopad, venku je ještě krásné počasí, tak proč ho nevyužít na mytí oken. Vše bude krásně schnout a nezůstane ani jedna šmouha. Jak by také ano, když použijete revoluční vysavač na okna Windomatic. Během několika sekund dokonale a beze šmouh vyčistí veškeré skleněné povrchy – okna, zrcadla, vitríny, ale také okna u auta, nebo prosklené části dveří. Krk vysavače je flexibilní, abyste se pohodlně dostali do všech rohů okna. Vysavač na jedno nabití vydrží vysávat přibližně 20 minut, což by mělo pohodlně vystačit na všechna okna v bytě (přibližně 60 m2). Skvělé, s jednou pomůckou můžete uklidit najednou mnohem více. Testovaly jsme a můžeme doporučit.

Okna jsou umyta a můžeme se věnovat prachu. Není hadřík jako unikátní hadřík ACTIFIBRE, který má vynikající absorbční vlastnosti houbového hadříku a čisticí účinky mikrovlákna. Potvrzujeme, že tenhle uklidí perfektně. Nemusíte používat žádnou chemii a jen stíráte. Nerezové povrchy, skla, dřevo, zvládá vše. Hadřík je jemný na dotyk a materiál z mikrovláken se hodí na všechny povrchy. Čistí, saje a leští v jednom, jen za pomoci vody. Nezanechává na povrchu šmouhy, chloupky, ani škrábance. Nevěřily jsme, ale teď už ho máme v redakci všechny.

 

A nezapomenout na tu nejvíce používanou část našeho domova. Podlaha. Na tu potřebujeme opravdu mistry úklidu. Vybrat si můžeme hned z několika. Záleží, o jaký povrch jde, na co jste zvyklé či kolik prostoru potřebujete vyčistit.

Easy Wring & Clean je set třásňového mopu a rotačního kýblu se šlapacím pedálem. Třásně mopu jsou ze 100 % mikrovláken, které zaručují dokonalé setření při minimální námaze. Navíc za sebou nezanechává chumáče ani šmouhy. Trojúhelníkový tvar mopu oceníte zejména v rozích místnosti a těžko přístupných koutech.

 

 

Skvělým pomocníkem je také Easy Wring Ultramat. Unikátní XXL power zóna, kterou je mop vybaven, je ideální přímo na hloubkové čištění podlah, protože zvyšuje tlak na podlahu, když na mop přitlačíte, snadno tak odstraní veškerou odolnou špínu a všechny skvrny. Ždímací kbelík je vybaven šlapacím mechanizmem, díky pedálu není potřeba námahy při ždímání.

A ten nejšikovnější na závěr. Steam mop využívá k úklidu horkou páru, která vyčistí špínu a nečistoty ze všech druhů povrchů za pár minut a to bez potřeby použití chemikálií. Parní mop s kabelem pracuje rychle a efektivně - páru připraví v průběhu neuvěřitelných 15 sekund a zabije až 99,9 % bakterií. Postačí síla čisté vody, mop se používá bez saponátu. Díky trojúhelníkovému tvaru je s ním snadný úklid i v rozích.

Nezbytným pomocníkem v období Vánoc je myčka, která šetří náš čas trávený u dřezu! A tak tady závěrečný tip, který musíte mít v dostatečné zásobě! Tablety do myčky nádobí Finish All-in-1 Powerball® Power & Pure™ se vyznačují velkou čisticí silou a menším obsahem chemikálií. Díky obsahu peroxidu vodíku z nádobí odstraní odolnou špínu. Přípravek Powerball® s efektem předmáčení okamžitě začne působit a odstraní i ty nejodolnější zbytky jídel. Leštidlo Finish Rinse Aid následně opláchne všechny zbytky čisticího prostředku a zabrání tvorbě skvrn a povlaku. Nádobí tak zůstává zářivě čisté.

 

Máte vybráného svého pomocníka? Takže s chutí do toho a vše je hotovo, milé dámy i pánové!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 8. 5. 2020

Pekná výhra

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 091
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.