Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ali|ŽENA s.r.o.
Ali|ŽENA s.r.o.
Vloženo 31. 7. 2018
Líbí se mi

A komu uděláme radost bazénem značky Marimex?

Ali|ŽENA s.r.o.
Ali|ŽENA s.r.o.
Vloženo 31. 7. 2018
Líbí se mi
A komu uděláme radost bazénem značky Marimex?

A komu uděláme radost bazénem značky Marimex?

V těchto teplých dnech jsme soutěžily o bazén Tampa Ratan 3,66x0,91 m., značky Marimex.

Soutěž probíhala od 1. 8 do 10. 8. 

A kdo u vás vyhrál? 

Tailorka

Moc gratulujeme a doufáme, že si bazén ještě užijete!

 

Bazén se stává neodmyslitelnou součástí zahrad. Důvodů může být hned několik. Například soukromí při koupání, snadná dostupnost či příznivé pořizovací ceny některých typů bazénů. Zchlazení v průzračné vodě a opalování na nafukovacím lehátku se v odpoledním žáru jednoduše máloco vyrovná.

Rozhodnout se pro výstavbu zapuštěného bazénu, ale není tak snadné a zároveň není možné vybudovat jej rychle. Alternativou plnohodnotného koupání se v tomto případě mohou stát nadzemní bazény. Nenechte se však zmýlit, nejedná se o nafukovací brouzdaliště pro děti, ale o důstojnou náhradu zabudovaného bazénu. Na trhu aktuálně najdete i velmi bytelné nadzemní bazény.

Bazén Tampa s nafukovacím lemem je aktuálně nejprodávanějším a nejžádanějším nadzemním bazénem na trhu. Vyniká velmi snadným sestavením, stačí pouze nafouknout prstenec, který dodává bazénu tvar, a začít napouštět. Stoupající sloupec vody už sám vypne stěny bazénu. Díky absenci kovových prvků je i vysoce bezpečný.

Pro letošní koupací sezónu společnost Marimex přináší novinku v kategorii nadzemních bazénů. Doposud všichni znali nadzemní bazény jen v tradiční modré barvě, nyní jsou k dostání i v inovativním ratanovém designu, který s vkusnou elegancí doplní každou zahradu.

 

A jak se do soutěže můžete zapojit?

V období od 1. 8. do 10. 8. 2018 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 500. v pořadí, vyhraje bazén Tampa Ratan 3, 66 X 0, 91 m., značky Marimex. 

 

Odpověď na soutěžní otázku hledejte ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Ivana Mrázková 22. 3. 2021

Z tohoto bazénku by moje děti měly obrovskou radost. Naposledy jsme na https://www.detskebazenky.cz kupovali brouzdaliště pro děti, jenomže to už budou tři roky. Od té doby nám děti vyrostly a my se také poohlížíme po něčem velkém. Ale nejsou peníze. Pandemie nás pořádně postihla a finančně jsme na tom nejhůře za sedm let.

Odpovědět
Li
Li 31. 10. 2020

Gratuluji

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 8. 5. 2020

Pekná výhra

Odpovědět
avatar
Macina Nováková 29. 4. 2020

Jéé, dost podobný bazén máme na zahradě taky. Ten náš je taky od Marimexu, jen je modrý. Jestli si dobře vzpomínám, tak jsme ho vybírali tady https://www.top-bazeny.cz/kategorie/bazeny-5/ Už ho máme asi rok a zatím naprostá spokojenost.

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 27. 4. 2020

Bazén je pěkný a určitě udělá radost, ale na mě je moc malý Jsem totiž hodně zhýčkaná Na zahradě máme velký bazén z https://www.albixon.cz/bazeny/ a ten je několikrát větší. Máme velkou zahradu, takže jsme si mohli dovolit velký bazén, ve kterém si můžeme pohodlně zaplavat.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 509
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.