Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 15. 9. 2015
Líbí se mi

Podzim si žádá zkoušku nového parfému. Zahalte se do nových vůní

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 15. 9. 2015
Líbí se mi
Podzim si žádá zkoušku nového parfému. Zahalte se do nových vůní

Podzim si žádá zkoušku nového parfému. Zahalte se do nových vůní

Svěží léto je passé, nová sezóna začíná! V létě jsme se halily do citrusových vůní, které nás nabíjely energií cestovat, tančit, nespat a žít 20 hodin denně. Ale jak samy cítíme blížící se atmosféru podzimu, toužíme sáhnout po těžších, orientálnějších a sladších vůních. Kdo nemá doma alespoň dvě vůně, které střídá? Někomu možná chybí a nebo chcete vyzkoušet novou. Podívejte se na tyto žhavé novinky.  A nezapomeňte – do vlasů a kde pulzuje krev. Svět bude váš.

Nebojte se experimentovat

Podzim je ideálním obdobím, kdy se nemusíme bát zkusit něco nového. Nebojte se sáhnout po některé z voňavých novinek, které aktuálně zaplavují police parfumérií. Svého favorita hledejte i mezi léty osvědčenými stálicemi.

Prim hrají smyslné sladké vůně s kapkou Orientu. Podzimní vůně se vyznačují výrazným dřevitým či kořenitým základem, který se skvěle prolíná se sladkými ovocnými akcenty. Vůně, které by v létě působily nepříjemně a až dusivě, vám právě na podzim dodají styl, eleganci a nádech svůdného tajemna.

Chcete být v babím létě neodolatelná?

Sáhněte po vůních, které obsahují vanilku, výrazné koření, ambru nebo vzácná dřeva. Těžší vůně mají tendenci ulpívat na šátcích a pleteném oblečení – vůně vás tak bude těšit mnohem déle. Elegantní flakóny ukrývají paletu nálad, pocitů a nečekaných emocí. S novou podzimní vůní je vše možné. 

Mezi favority letošního podzimu patří luxusní vůně s orientálním nádechem. Sofistikovanou kráskou je dámská vůně Roberto Cavalli Nero Assoluto. Vzácné akordy ebenového dřeva společně s květem orchideje a vanilkou vám dodají šmrnc a styl. Mohlo by se zdát, že parfuméři zapomínají na milovníky květin. Nebojte, i romantické duše si přijdou mezi podzimními vůněmi na své.

Parfém a dobrá nálada - sychravé počasí vás již nezaskočí. Neváhejte a prozařte si podzim pestrými barvami a zahalte se do jemného závoje krásných vůní. S půvabným podzimním parfémem nemusí být již žádný den ani na chvíli šedivý.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 8. 5. 2020

Pekná výhra

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 143
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.