Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ali|ŽENA s.r.o.
Ali|ŽENA s.r.o.
Vloženo 2. 7. 2019
Líbí se mi

Zapojte se do soutěže a vyhrajte pítko pro ptáky od firmy Plastia

Ali|ŽENA s.r.o.
Ali|ŽENA s.r.o.
Vloženo 2. 7. 2019
Líbí se mi
Zapojte se do soutěže a vyhrajte pítko pro ptáky od firmy Plastia

Zapojte se do soutěže a vyhrajte pítko pro ptáky od firmy Plastia

Ve dnech od 8. 7. do 5. 8. jsme pro vás připravily soutěž o 5 ptačích pítek české rodinné firmy Plastia. Soutěžit se bude o pítka v barvě taupe.

Zalíbilo se vám pozorování ptáků na krmítku? Možná jste předtím ani netušili, kolik druhů ve vašem okolí žije. A vaši pomoc ocení i v parném létě – stačí vyměnit krmítko za pítko. Zatímco o potravu v letních měsících není nouze, voda může být pro ptáky často problémem, zvláště v místech, kde se vodní zdroje nevyskytují nebo vysychají. Nejen města jsou tak po týdnech bez deště pro ptáky pravou pouští.

Pítko do každé zahrady

Plastia, česká rodinná firma z Vysočiny vyrábějící potřeby pro domov i zahradu, přináší nově na trh ptačí pítko. Zaujme moderním designem, který dobře zapadne do každé zahrady nebo ozdobí balkón. Pítko upevníte na kůl nebo tyč či jej postavíte na vybrané místo. Údržba je jednoduchá – pítko očistíte vodou a obyčejným kartáčkem na ruce, s větším množstvím řas zatočíte roztokem octa v poměru 1:9. Chemii tak potřebovat nebudete. Vybrat si můžete ze tří barevných provedení – zelené, krémové a šedé. Doporučená cena je 189 Kč.

Napít, vykoupat a zchladit se

Ptáci potřebují pít po celý rok, pítko tedy využijí nejen v létě. Voda by měla být vždy čerstvá, proto ji pravidelně měňte a pítko zhruba jednou týdně čistěte. Umístěte je do stínu, aby se nezanášelo řasami a voda se příliš nevypařovala, a na přehledné místo, aby ptáci nebyli zaskočeni predátorem. Ptáčci se tak z pítka nejen v klidu napijí, ale poslouží jim také k osvěžení – při koupeli si pravidelně čistí peří a zbavují se parazitů. Do pítka položte několik větších oblázků, které budou vyčnívat nad hladinu. Ty poslouží jako dosedací plocha nejen pro ptáky – nalákáte na ně také motýly, včely či čmeláky.

Pítka společnosti Plastia jsou k dostání na e-shopu plastia.eu, v síti PetCenter a ve vybraných zahradnických centrech a hobby marketech po celé republice.

Urbalive – v souladu s přírodou

Pítka jsou součástí produktové řady Urbalive, která vznikla s cílem usnadnit lidem cestu k přírodě, zdravému životnímu stylu a udržitelnosti přírodních zdrojů. Kromě pítek sem patří ptačí krmítka Domek a Finch, vermikompostér, který získal hned dvě nejznámější světové designérské ceny Red Dot Award a Good design, a pěstební nádoba oceněná porotou Czech Design.

 

Jak se zapojit do soutěže?

Vyhraje ta uživatelka, která správně odpoví na soutěžní otázku, bude mít ve svém profilu vyplněnou adresu a bude vždy 100. v pořadí.

 

Nápovědu na soutěžní otázku najdete TADY

Soutěžní otázka

Jakou velikost (průměr) má pítko pro ptáky FINCH taupe?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Ollynka
Ollynka 19. 7. 2019

krásne pre vtáčikov,..

Odpovědět
MartinkaM
MartinkaM 19. 7. 2019

veľmi pekné

Odpovědět
Linvitra
Linvitra 18. 7. 2019

roztomilý kousek

Odpovědět
Kovařícichrudim
Kovařícichrudim 18. 7. 2019

Krasne

Odpovědět
camina
camina 18. 7. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 518
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.