avatar
Pája | ŽENA s.r.o.
vloženo 26. 1. 2018
Líbí se mi

Známe vítězku valentýnské soutěže! Která z vás vyhrála exkluzivní balení sonických kartáčků Philips Sonicare DiamondClean?

avatar
Líbí se mi

V období od 2. 2. do 13. 2. 2018 jsme pro vás připravily úžasnou valentýnskou soutěž o speciální dvoubalení sonických zubních kartáčků Philips Sonicare DiamondClean v černém a růžovozlatém provedení, které si zamilujete na první vyčištění.

Speciální dvoubalení sonických zubních kartáčků Philips Sonicare DiamondClean vyhrává:

Mark

Moc gratulujeme!

Bělejší a zdravější zuby na celý život

Žádný plak a zářivě bílý úsměv. Moderní design a oslnivé výsledky s našimi nejstylovějšími sonickými elektrickými zubními kartáčky Philips Sonicare DiamondClean.

Dynamický čistící účinek způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor, odstraňuje až 7x více plaku než manuální kartáček a prokazatelně zlepšuje zdraví dásní během dvou týdnů.

Sonická technologie pro efektivní a šetrné čištění

A jak se do valentýnské soutěže můžete zapojit?

V období od 2. 2. do 13. 2. 2018 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 505. v pořadí, vyhraje exkluzivní balení sonických zubních kartáčků Philips Sonicare DiamondClean.