Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 23. 11. 2015
Líbí se mi

Nová kniha Dity Lyner: Zamilujte se do života

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 23. 11. 2015
Líbí se mi
Nová kniha Dity Lyner: Zamilujte se do života

Nová kniha Dity Lyner: Zamilujte se do života

 

 Milujte svůj život, buďte vděčni za dar života, který jste dostali, važte si ho a hýčkejte ho,“ zní slova Dity Lyner, autorky knižní novinky a přední odbornice na Kundaliní jógu. Na co se můžete těšit?

Tato knižní novinka, Zamilujte se do života, přináší pohled do našeho nitra. Tentokrát se však autorka zaměřuje na život a naši „schopnost i neschopnost“ užít si všechny jeho podoby. Proč jsme mnohdy ztratili radost ze života? Jak ji můžeme znova najít? Proč se bojíme milovat, proč se bojíme radovat, proč se bojíme žít, ...? Tyto a mnoho dalších otázek a možných odpovědí se skrývá v deskách.

 A jak vznikl nápad na knihu?

Téma knihy provázelo autorku již nějakou dobu. Uvědomovala si, jakým darem je život a jak jej my sami neumíme využít, natož si ho užít. Na svých lekcích Kundaliní jógy denně vidí, kolik lidí přichází v závoji melancholie, smutku a pocitu, že nic nemá cenu. A záhy pozoruje zázrak, jak rychle je právě díky této technice možné vystoupit z pomyslného tunelu ven na světlo, zůstat v něm a prostě žít… A právě technika Kundaliní jógy je jedním z nástrojů, jak najít cestu k sobě a žít svůj život ve zdraví, s radostí, láskou a v hojnosti.

Kundaliní jóga je poklad... Je přístupný všem a funguje, i když tomu nevěříte. Jediné, co je potřeba, je ZAČÍT,“ říká Dita Lyner, cvičitelka a šiřitelka Kundaliní jógy.

S touto technikou můžete začít i vy a v knize najdete praktický návod, jak začít doma cvičit. Uváděné sestavy a meditace jsou autorkou osobně vyzkoušené, zná jejich účinek, a i když někdy vypadají velmi jednoduše, jsou jejich účinky silné a hluboké.  Kdo by si rád techniky vyzkoušel přímo s autorkou knihy, má možnost na jejím turné. Máte se na co těšit.

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 8. 5. 2020

Pekná výhra

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 219
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.